---
title: "PANDANGO AS (992167823): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PANDANGO AS i Rælingen hadde 1,68 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Terje Bjørnstadjordet. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/992167823-pandango-as"
---

# PANDANGO AS

Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av IT-systemer · Rælingen

- Org.nr: 992 167 823
- Telefon: 91898513
- E-post: terjebjo@gmail.com
- Daglig leder: Terje Bjørnstadjordet (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,68 mill. kr (+2,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 451 557 kr (Margin 26,8 %)
- Etablert: 2008

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 5,7 % (svak). Ned fra 6,5 % i 2024
- Likviditet: 22,66 (meget god). Ned fra 24,53 i 2024
- Soliditet: 95,9 % (meget god). Ned fra 96,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | 6,5 % | 5,7 % |
| Driftsmargin | 36,2 % | 39,4 % | 40,8 % | 31,4 % | 26,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 6,7 % | 5,9 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 35,53 | 24,53 | 22,66 |
| Soliditet | - | - | 97,4 % | 96,2 % | 95,9 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 536 | 1 500 | 1 559 | 1 647 | 1 682 |
| Driftsresultat | 557 | 592 | 636 | 517 | 452 |
| Årsresultat | 540 | 6 851 | 679 | 696 | 652 |
| Driftsmargin | 36,2 % | 39,4 % | 40,8 % | 31,4 % | 26,8 % |
| Sum gjeld | - | - | 339 | 527 | 603 |
| Sum driftskostnader | 979 | 908 | 922 | 1 130 | 1 230 |
| Finansresultat | 106 | 6 394 | 204 | 349 | 357 |
| Resultat før skatt | - | - | 841 | 866 | 809 |
| Anleggsmidler | - | - | 964 | 937 | 937 |
| Omløpsmidler | - | - | 12 028 | 12 940 | 13 667 |
| Sum eiendeler | - | - | 12 992 | 13 877 | 14 604 |
| Egenkapital | - | - | 12 654 | 13 350 | 14 001 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 339 | 527 | 603 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Terje Bjørnstadjordet: Daglig leder og styrets leder
- Eva Synøve Bjørnstadjordet: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Blomstervegen 30, 2005 Rælingen
- Postadresse: c/o Terje Bjørnstadjordet, Blomstervegen 30, 2005 Rælingen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 62.200 Konsulentvirksomhet tilknyttet informasjonsteknologi og forvaltning og drift av IT-systemer
- Etablert: 02.01.2008
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2008
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Regnskapsfører: [ECIT SERVICES AS](https://www.norscout.com/no/company/993800139-ecit-services-as)
- Størrelse: Nr. 2 159 av 4 559 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Rådgivning samt investering i verdipapirer og fast eiendom.

## Siste endringer

- 06.10.2026: Revisor endret
- 02.07.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 06.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000786580&sokeverdi=992167823&spraak=nb)
- 01.07.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000480774&sokeverdi=992167823&spraak=nb)
- 24.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000427854&sokeverdi=992167823&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GLENN BECH AS](https://www.norscout.com/no/company/918988769-glenn-bech-as) | Rælingen | - | 2,37 mill. kr | −0,2 % |
| [MANAGE IT AS](https://www.norscout.com/no/company/981466357-manage-it-as) | Rælingen | - | 1,41 mill. kr | −22,5 % |
| [LUCIA AS](https://www.norscout.com/no/company/928200329-lucia-as) | Rælingen | - | 2,75 mill. kr | +36,6 % |
| [ROLF D HENRIKSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/980801403-rolf-d-henriksen-as) | Rælingen | - | 1,17 mill. kr | +15,9 % |
| [YANCHEN AS](https://www.norscout.com/no/company/922412812-yanchen-as) | Rælingen | - | 4,35 mill. kr | +32,6 % |
| [LEGIT VDC AS](https://www.norscout.com/no/company/933775356-legit-vdc-as) | Rælingen | - | 1,16 mill. kr | - |
| [SONE 4 AS](https://www.norscout.com/no/company/934296826-sone-4-as) | Rælingen | 7 | 9,65 mill. kr | - |
| [HSA CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/922203725-hsa-consulting-as) | Rælingen | - | 968 384 kr | - |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 16.09.2026.
