---
title: "STIKLESTAD GÅRDS- OG FRILUFTSBARNEHAGE AS (992410507): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STIKLESTAD GÅRDS- OG FRILUFTSBARNEHAGE AS i Verdal hadde 11 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 25 ansatte. Daglig leder er Hanne Marte Myrvold. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/992410507-stiklestad-gards-og-friluftsbarnehage-as"
---

# STIKLESTAD GÅRDS- OG FRILUFTSBARNEHAGE AS

Førskoleundervisning og drift av barnehager · Verdal · Etablert 2008

- Org.nr: 992 410 507
- Nettsted: [stiklestad.barnehage.no](https://stiklestad.barnehage.no)
- Daglig leder: Hanne Marte Myrvold (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 11 mill. kr (+20 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 610 808 kr (Margin 5,6 %)
- Ansatte: 25 (Ned fra 30 i oktober 2025)

## Ansatte

- september 2025: 40
- oktober 2025: 30
- januar 2026: 32
- februar 2026: 34
- mars 2026: 38
- juni 2026: 39
- juli 2026: 36
- september 2026: 33
- oktober 2026: 25

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 15,4 % (meget god). Opp fra −6,8 % i 2024
- Likviditet: 1,81 (god). Ned fra 1,96 i 2024
- Soliditet: 45,9 % (meget god). Ned fra 52,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 5,6 % | 0,2 % | −6,8 % | 15,4 % |
| Driftsmargin | 7,7 % | 2,5 % | −0,3 % | −3,8 % | 5,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 0,2 % | −13,1 % | 31,6 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,89 | 1,96 | 1,81 |
| Soliditet | 48,3 % | 51,0 % | 51,0 % | 52,7 % | 45,9 % |
| Gjeldsgrad | 1,1 | 1,0 | 1,0 | 0,9 | 1,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 8 538 | 8 750 | 9 281 | 9 134 | 10 962 |
| Driftsresultat | 660 | 217 | −24 | −350 | 611 |
| Årsresultat | 520 | 180 | 4 | −207 | 540 |
| Driftsmargin | 7,7 % | 2,5 % | −0,3 % | −3,8 % | 5,6 % |
| Sum gjeld | 2 084 | 2 037 | 2 045 | 1 725 | 2 899 |
| Sum driftskostnader | 7 877 | 8 534 | 9 305 | 9 484 | 10 351 |
| Finansresultat | 6 | 14 | 29 | 84 | 82 |
| Resultat før skatt | - | - | 5 | −266 | 692 |
| Anleggsmidler | 251 | 208 | 306 | 257 | 109 |
| Omløpsmidler | - | - | 3 867 | 3 388 | 5 250 |
| Sum eiendeler | 4 027 | 4 160 | 4 172 | 3 645 | 5 359 |
| Egenkapital | 1 943 | 2 123 | 2 127 | 1 920 | 2 460 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 045 | 1 725 | 2 899 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Hanne Marte Myrvold: Daglig leder og styrets leder
- Ida Kristine Myhre: Styremedlem
- Tom Anders Hansen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Forbregdsmyra 90, 7656 Verdal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 85.100 Førskoleundervisning og drift av barnehager
- Etablert: 26.02.2008
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Regnskapsfører: [VUKU OG OMEGN REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/997862996-vuku-og-omegn-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 929 av 1 628 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av barnehagevirksomhet og annet som naturlig hører inn under dette.

## Siste endringer

- 14.02.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 25.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000434686&sokeverdi=992410507&spraak=nb)
- 07.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000551049&sokeverdi=992410507&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ELVEGÅRDEN BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/892792062-elvegarden-barnehage-as) | Verdal | 18 | 5,84 mill. kr | −7,0 % |
| [G-TEC AS](https://www.norscout.com/no/company/915015166-g-tec-as) | Verdal | 45 | 36,8 mill. kr | +12,4 % |
| [HULDANCE DANSESTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/928625400-huldance-dansestudio-as) | Verdal | 14 | 2,35 mill. kr | +57,5 % |
| [FØRERKORTSENTERET VERDAL AS](https://www.norscout.com/no/company/932914891-forerkortsenteret-verdal-as) | Verdal | 12 | 9,01 mill. kr | +222,8 % |
| [VEKSTTORGET MARKED AS](https://www.norscout.com/no/company/922768676-veksttorget-marked-as) | Verdal | 8 | 11 mill. kr | −17,1 % |
| [Bjørn's Trafikkskole A/S](https://www.norscout.com/no/company/946130532-bjorn-s-trafikkskole-a-s) | Verdal | 8 | 6,99 mill. kr | +1,4 % |
| [DULLES TRAFIKKSKOLE AS](https://www.norscout.com/no/company/971096608-dulles-trafikkskole-as) | Verdal | 5 | 3,79 mill. kr | −6,0 % |
| [INTRINSIC AS](https://www.norscout.com/no/company/825368752-intrinsic-as) | Verdal | 5 | 3,44 mill. kr | +42,1 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
