---
title: "BAROKK STAVANGER AS (992469161): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BAROKK STAVANGER AS i Stavanger hadde 8,25 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 8 ansatte. Daglig leder er Åsbjørn Kvame. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/992469161-barokk-stavanger-as"
---

# BAROKK STAVANGER AS

Frisering og barbering · Stavanger · Etablert 2008

- Org.nr: 992 469 161
- Telefon: 51 55 95 40
- E-post: stavanger@barokkfrisor.no
- Nettsted: [barokkfrisor.no](https://www.barokkfrisor.no)
- Daglig leder: Åsbjørn Kvame (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 8,25 mill. kr (−12 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 536 477 kr (Margin 6,5 %)
- Ansatte: 8 (Uendret siden september 2025)

## Ansatte

- september 2025: 8
- november 2025: 9
- februar 2026: 7
- august 2026: 8

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 13,7 % (god). Ned fra 23,1 % i 2024
- Likviditet: 1,84 (god). Opp fra 1,64 i 2024
- Soliditet: 45,6 % (meget god). Opp fra 38,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 23,1 % | 13,7 % |
| Driftsmargin | 7,5 % | 11,0 % | 6,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 59,5 % | 28,7 % |
| Likviditetsgrad | 1,52 | 1,64 | 1,84 |
| Soliditet | 34,2 % | 38,9 % | 45,6 % |
| Gjeldsgrad | 1,9 | 1,6 | 1,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 9 301 | 9 368 | 8 247 |
| Driftsresultat | 701 | 1 035 | 536 |
| Årsresultat | 518 | 767 | 370 |
| Driftsmargin | 7,5 % | 11 % | 6,5 % |
| Sum gjeld | 3 177 | 2 602 | 1 981 |
| Sum driftskostnader | 8 600 | 8 333 | 7 711 |
| Finansresultat | −33 | −51 | −60 |
| Resultat før skatt | 668 | 984 | 476 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 4 831 | 4 256 | 3 640 |
| Sum eiendeler | 4 831 | 4 256 | 3 640 |
| Egenkapital | 1 654 | 1 653 | 1 659 |
| Kortsiktig gjeld | 3 177 | 2 602 | 1 981 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Åsbjørn Kvame: Daglig leder og styrets leder
- Dennis Fagermo: Styremedlem
- Solveig Kathrine Strand: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Hetlandsgata 10, 4012 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 07.02.2008
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2008
- Revisor: [REVISJON VEST AS](https://www.norscout.com/no/company/982519411-revisjon-vest-as)
- Regnskapsfører: ANNE MARGRETHE ESPEDAL MOE
- Størrelse: Nr. 148 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av frisørsalong og alt som står naturlig i forbindelse med dette.

## Kunngjøringer

- 11.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000535599&sokeverdi=992469161&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HAIRFORCE AS](https://www.norscout.com/no/company/820288912-hairforce-as) | Stavanger | 10 | 5,03 mill. kr | −11 % |
| [GRØNNESTAD HÅRDESIGN OLAVSKLEIVÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/981466586-gronnestad-hardesign-olavskleiva-as) | Stavanger | 8 | 6,53 mill. kr | +15,9 % |
| [HAIR & THERE FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/976078934-hair-there-frisor-as) | Stavanger | 11 | 8,57 mill. kr | +8,0 % |
| [MAZE STAVANGER AS](https://www.norscout.com/no/company/915969518-maze-stavanger-as) | Stavanger | 6 | 5,5 mill. kr | +23,5 % |
| [ELVIS FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/997800427-elvis-frisor-as) | Stavanger | 12 | 7,33 mill. kr | −1,1 % |
| [BEAUTY HOUSE AS](https://www.norscout.com/no/company/919646616-beauty-house-as) | Stavanger | 6 | 4,2 mill. kr | +20,7 % |
| [VENKE'S HÅRDESIGN AS](https://www.norscout.com/no/company/994314890-venke-s-hardesign-as) | Stavanger | 14 | 13,5 mill. kr | −1,9 % |
| [LANG LUGG AS](https://www.norscout.com/no/company/925288241-lang-lugg-as) | Stavanger | 6 | 3,68 mill. kr | +10,2 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.08.2026.
