---
title: "GARE GÅRD AS (992550899): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "GARE GÅRD AS i Drangedal hadde 984 187 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Maylen Gare. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/992550899-gare-gard-as"
---

# GARE GÅRD AS

Tjenester tilknyttet husdyrhold · Drangedal

- Org.nr: 992 550 899
- Telefon: 944 87 670
- Daglig leder: Maylen Gare (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 984 187 kr (+24,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 132 352 kr (Margin 13,4 %)
- Etablert: 2008

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 15,9 % (meget god). Opp fra 12,4 % i 2024
- Likviditet: 0,78 (svak). Ned fra 0,86 i 2024
- Soliditet: −50,7 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −55,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 12,4 % | 15,9 % |
| Driftsmargin | 10,4 % | 14,2 % | 13,4 % |
| Likviditetsgrad | 1,15 | 0,86 | 0,78 |
| Soliditet | −50,3 % | −55,5 % | −50,7 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 860 | 789 | 984 |
| Driftsresultat | 89 | 112 | 132 |
| Årsresultat | −14 | 10 | 49 |
| Driftsmargin | 10,4 % | 14,2 % | 13,4 % |
| Sum gjeld | 1 438 | 1 319 | 1 255 |
| Sum driftskostnader | 771 | 677 | 852 |
| Finansresultat | −103 | −102 | −84 |
| Resultat før skatt | −14 | 10 | 49 |
| Anleggsmidler | 753 | 705 | 663 |
| Omløpsmidler | 204 | 143 | 170 |
| Sum eiendeler | 957 | 848 | 833 |
| Egenkapital | −481 | −471 | −422 |
| Kortsiktig gjeld | 177 | 165 | 218 |
| Langsiktig gjeld | 1 260 | 1 154 | - |

## Ledelse og styre

- Maylen Gare: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Gareveien, 3760 Neslandsvatn
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 01.620 Tjenester tilknyttet husdyrhold
- Etablert: 04.04.2008
- Tidligere navn: CATWALK BAMBLE AS (2009 til 2013); ISAY BAMBLE AS (2008 til 2009)
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2008
- Regnskapsfører: [TOPCONSULT AS](https://www.norscout.com/no/company/935751527-topconsult-as)
- Størrelse: Nr. 102 av 190 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Dyrehotell med utsalg av hundeutstyr og det som naturlig faller innunder hundehold, hundekurs, opplæring og trening av spesialsøkhunder og transport av hund.

## Kunngjøringer

- 18.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000067117&sokeverdi=992550899&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HOLTE GRASSFED AS](https://www.norscout.com/no/company/919377739-holte-grassfed-as) | Drangedal | - | 3,93 mill. kr | +19,1 % |
| [ØVRE BRÅTEN GÅRD AS](https://www.norscout.com/no/company/814878392-ovre-braten-gard-as) | Drangedal | - | 90 667 kr | - |
| [HOLTE ØKO EGG AS](https://www.norscout.com/no/company/927168014-holte-oko-egg-as) | Drangedal | - | 6,08 mill. kr | +3,9 % |
| [MELLIFERA AS](https://www.norscout.com/no/company/933336700-mellifera-as) | Drangedal | - | 22 884 kr | - |
| [DRANGEDAL AND AS](https://www.norscout.com/no/company/998196590-drangedal-and-as) | Drangedal | - | 18 mill. kr | −1,6 % |
| [OLSEN GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/927036002-olsen-group-as) | Drangedal | - | 0 kr | - |
| [HOLTE GÅRD DRANGEDAL AS](https://www.norscout.com/no/company/913826639-holte-gard-drangedal-as) | Drangedal | 59 | 67,6 mill. kr | −0,8 % |
| [HOVSLAGER BESLAGSMED LØRENDAL AS](https://www.norscout.com/no/company/993498238-hovslager-beslagsmed-lorendal-as) | Nannestad | - | 987 800 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
