---
title: "HAAGENSEN HOLDING ENEBAKK AS (992665440): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HAAGENSEN HOLDING ENEBAKK AS i Enebakk hadde 8,79 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 11 ansatte. Daglig leder er Nina Cecilie Haagensen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/992665440-haagensen-holding-enebakk-as"
---

# HAAGENSEN HOLDING ENEBAKK AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Enebakk · Etablert 2008

- Org.nr: 992 665 440
- Telefon: 45 47 90 70
- E-post: post@haagensen-holding.no
- Daglig leder: Nina Cecilie Haagensen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 8,79 mill. kr (−13,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −1,17 mill. kr (Margin −13,3 %)
- Ansatte: 11

## Ansatte

- mars 2026: 10
- september 2026: 11

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −58,1 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 57,5 % i 2024
- Likviditet: 1,49 (tilfredsstillende). Ned fra 4,18 i 2024
- Soliditet: 22,4 % (god). Ned fra 65,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 2,2 % | −54,4 % | 57,5 % | −58,1 % |
| Driftsmargin | −8,2 % | 0,7 % | −26,0 % | 12,4 % | −13,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 0,9 % | −123,0 % | 114,9 % | −120,9 % |
| Likviditetsgrad | 2,85 | 2,85 | 1,11 | 4,18 | 1,49 |
| Soliditet | 58,1 % | 57,8 % | 23,7 % | 65,1 % | 22,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,7 | 0,7 | 3,2 | 0,5 | 3,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 7 844 | 9 160 | 5 927 | 10 173 | 8 790 |
| Driftsresultat | −642 | 67 | −1 541 | 1 259 | −1 172 |
| Årsresultat | −575 | 8 | −1 674 | 1 208 | −1 192 |
| Driftsmargin | −8,2 % | 0,7 % | −26 % | 12,4 % | −13,3 % |
| Sum gjeld | 1 523 | 1 547 | 1 444 | 887 | 1 087 |
| Sum driftskostnader | - | - | 7 468 | 8 914 | 9 961 |
| Finansresultat | - | - | −40 | −50 | −20 |
| Resultat før skatt | −679 | 20 | −1 581 | 1 208 | −1 192 |
| Anleggsmidler | 1 799 | 1 302 | 908 | 420 | 76 |
| Omløpsmidler | 1 839 | 2 367 | 984 | 2 123 | 1 326 |
| Sum eiendeler | 3 638 | 3 669 | 1 892 | 2 543 | 1 402 |
| Egenkapital | 2 114 | 2 122 | 448 | 1 656 | 314 |
| Kortsiktig gjeld | 645 | 830 | 890 | 508 | 890 |
| Langsiktig gjeld | 878 | 718 | 555 | 379 | - |

## Ledelse og styre

- Nina Cecilie Haagensen: Daglig leder
- Lise Kristin Bampton: Styrets leder
- Jan Haagensen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Byggveien 30, 1912 Enebakk
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 14.04.2008
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2008
- Revisor: PLANKEBYEN REVISJON V/ ROY EGIL
- Størrelse: Nr. 1 177 av 2 972 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Teknisk konsulentvirksomhet, bilverksted, kvalitetskontroll og kursvirskomhet innenfor bil samt kjøp, salg og utleie av biler.

## Kunngjøringer

- 06.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000670067&sokeverdi=992665440&spraak=nb)
- 09.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000566061&sokeverdi=992665440&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [INTERCAR AS](https://www.norscout.com/no/company/919568798-intercar-as) | Enebakk | 9 | 10,6 mill. kr | +51,1 % |
| [AKERSHUS TUNGBILSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/919976446-akershus-tungbilservice-as) | Enebakk | 8 | 18,1 mill. kr | −34,4 % |
| [U S CAR SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/976613953-u-s-car-service-as) | Enebakk | 5 | 6,69 mill. kr | −3,9 % |
| [EOBD AS](https://www.norscout.com/no/company/923241256-eobd-as) | Enebakk | - | 5,18 mill. kr | +53,7 % |
| [FLATEBY AUTO AS](https://www.norscout.com/no/company/931965271-flateby-auto-as) | Enebakk | - | 1,85 mill. kr | - |
| [KJELLZZ AS](https://www.norscout.com/no/company/943532664-kjellzz-as) | Enebakk | - | 1,15 mill. kr | +3,2 % |
| [M&R DETAILING AS](https://www.norscout.com/no/company/927338327-m-r-detailing-as) | Enebakk | - | 397 495 kr | - |
| [IDULIE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/892473382-idulie-holding-as) | Enebakk | - | 55 460 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.09.2026.
