---
title: "CAPELLO FRISØRER AS (992869887): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CAPELLO FRISØRER AS i Gol hadde 2,71 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Line Berget. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/992869887-capello-frisorer-as"
---

# CAPELLO FRISØRER AS

Frisering og barbering · Gol

- Org.nr: 992 869 887
- Daglig leder: Line Berget (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,71 mill. kr (+1,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 172 340 kr (Margin 6,4 %)
- Etablert: 2008

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 5,2 % (svak). Ned fra 6,1 % i 2024
- Likviditet: 2,22 (meget god). Opp fra 2,12 i 2024
- Soliditet: 26,3 % (god). Opp fra 25,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 6,1 % | 5,2 % |
| Driftsmargin | 11,1 % | 7,9 % | 6,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 3,5 % | 0,4 % |
| Likviditetsgrad | 1,86 | 2,12 | 2,22 |
| Soliditet | 24,5 % | 25,9 % | 26,3 % |
| Gjeldsgrad | 3,1 | 2,9 | 2,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 629 | 2 660 | 2 707 |
| Driftsresultat | 292 | 209 | 172 |
| Årsresultat | 100 | 22 | −7 |
| Driftsmargin | 11,1 % | 7,9 % | 6,4 % |
| Sum gjeld | 2 644 | 2 520 | 2 441 |
| Sum driftskostnader | 2 337 | 2 451 | 2 535 |
| Finansresultat | −164 | −178 | −169 |
| Resultat før skatt | 128 | 31 | 3 |
| Anleggsmidler | 2 663 | 2 538 | 2 413 |
| Omløpsmidler | 839 | 861 | 900 |
| Sum eiendeler | 3 502 | 3 399 | 3 313 |
| Egenkapital | 858 | 880 | 872 |
| Kortsiktig gjeld | 451 | 406 | 404 |
| Langsiktig gjeld | 2 193 | 2 114 | 2 036 |

## Ledelse og styre

- Line Berget: Daglig leder og styremedlem
- Marie Haugen: Styrets leder
- Ronny Brandsgård: Varamedlem
- Gunnar Kjartan Haugen: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Sentrumsvegen 70, 3550 Gol
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 01.07.2008
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2008
- Regnskapsfører: [HALLINGDAL ØKONOMISERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/980057925-hallingdal-okonomiservice-as)
- Størrelse: Nr. 957 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Hårpleie og tilhørende næringsvirksomhet, herunder kjøp og salg av relaterte produkter. Utleie av fast eiendom. Annen økonomisk virksomhet naturlig relatert til ovenstående.

## Kunngjøringer

- 19.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000280306&sokeverdi=992869887&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [DESIRE FRISØRSALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/979652712-desire-frisorsalong-as) | Gol | 5 | 4,39 mill. kr | +3,2 % |
| [BLESSED BARBERSHOP GOL AS](https://www.norscout.com/no/company/935794897-blessed-barbershop-gol-as) | Gol | - | 465 029 kr | - |
| [ZAXIZ FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/989998110-zaxiz-frisor-as) | Gol | 14 | 8,27 mill. kr | −13,8 % |
| [HÅRSTUA FRISØRER AS](https://www.norscout.com/no/company/982236908-harstua-frisorer-as) | Gol | - | 1,29 mill. kr | −17,5 % |
| [GOL BEGRAVELSESBYRÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/915624855-gol-begravelsesbyra-as) | Gol | 12 | 7,67 mill. kr | +12,1 % |
| [LAYCE AS](https://www.norscout.com/no/company/996916162-layce-as) | Gol | - | 867 149 kr | - |
| [LILLE NATUR AS](https://www.norscout.com/no/company/932750716-lille-natur-as) | Gol | - | 17 390 kr | - |
| [TS AESTHETICS AS](https://www.norscout.com/no/company/937699786-ts-aesthetics-as) | Gol | - | - | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 20.05.2026.
