---
title: "STÅVIKROKEN AS (993260134): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STÅVIKROKEN AS i Bærum hadde 1,7 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/993260134-stavikroken-as"
---

# STÅVIKROKEN AS

Uoppgitt · Bærum

- Org.nr: 993 260 134
- Styreleder: Kåre Nansen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,7 mill. kr (−15 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,67 mill. kr (Margin 98,4 %)
- Etablert: 2008

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 20,7 % (meget god). Opp fra 19,5 % i 2024
- Likviditet: 17,31 (meget god). Opp fra 12,84 i 2024
- Soliditet: 94,2 % (meget god). Opp fra 92,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 28,3 % | 17,5 % | 19,5 % | 20,7 % |
| Driftsmargin | 39,8 % | 94,7 % | 97,8 % | 98,3 % | 98,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 18,7 % | 20,8 % | 22,1 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 20,87 | 12,84 | 17,31 |
| Soliditet | 88,3 % | 91,5 % | 95,5 % | 92,6 % | 94,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 0,1 | 0,0 | 0,1 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 545 | 1 532 | 1 649 | 2 000 | 1 700 |
| Driftsresultat | 1 412 | 1 450 | 1 612 | 1 966 | 1 673 |
| Årsresultat | 1 181 | 2 342 | 1 527 | 1 983 | 2 665 |
| Driftsmargin | 39,8 % | 94,7 % | 97,8 % | 98,3 % | 98,4 % |
| Sum gjeld | 976 | 897 | 532 | 1 060 | 981 |
| Sum driftskostnader | 2 132 | 82 | 37 | 34 | 27 |
| Finansresultat | 81 | 1 214 | 337 | 569 | 1 541 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 949 | 2 535 | 3 214 |
| Anleggsmidler | 6 176 | 6 176 | 640 | 640 | 640 |
| Omløpsmidler | - | - | 11 094 | 13 605 | 16 191 |
| Sum eiendeler | 8 310 | 10 572 | 11 734 | 14 245 | 16 831 |
| Egenkapital | 7 334 | 9 676 | 11 202 | 13 185 | 15 850 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 532 | 1 060 | 935 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 46 |

## Ledelse og styre

- Kåre Nansen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Ståvikroken 7, 1339 Vøyenenga
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 01.08.2008
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2021
- Regnskapsfører: [ECHAS REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/980906965-echas-revisjon-as)
- Størrelse: Nr. 921 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å investere i aksjer, selskapsandeler og eiendom samt å delta i virksomhet som står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 14.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 15.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000383917&sokeverdi=993260134&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GLACIER HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/934620658-glacier-holding-as) | Bærum | - | 1,71 mill. kr | - |
| [FLEXM GLOBAL AS](https://www.norscout.com/no/company/919945915-flexm-global-as) | Bærum | - | 1,65 mill. kr | +10,9 % |
| [SENEGAR AS](https://www.norscout.com/no/company/834620642-senegar-as) | Bærum | - | 1,71 mill. kr | - |
| [ANDVARI CAPITAL III AS](https://www.norscout.com/no/company/891516452-andvari-capital-iii-as) | Bærum | - | 1,65 mill. kr | −70,6 % |
| [DANIC AS](https://www.norscout.com/no/company/989575082-danic-as) | Bærum | - | 1,79 mill. kr | +20,2 % |
| [NCOD AS](https://www.norscout.com/no/company/923873600-ncod-as) | Bærum | - | 1,59 mill. kr | −7,9 % |
| [ZANTO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/924925299-zanto-holding-as) | Bærum | - | 1,81 mill. kr | −59,1 % |
| [LEAN VENTURE AS](https://www.norscout.com/no/company/987817577-lean-venture-as) | Bærum | - | 1,58 mill. kr | −24,4 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/baerum)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Transportbedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/baerum)
- [Markedsføringsbyråer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/markedsforingsbyraer/baerum)

Kilde: Norscout. Oppdatert 16.06.2026.
