---
title: "STEIN-INTERIØR AS (993642835): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STEIN-INTERIØR AS i Trondheim hadde 670 635 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Victor Raul Sanchez Ynonan. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/993642835-stein-interior-as"
---

# STEIN-INTERIØR AS

Hogging og bearbeiding av monument- og bygningsstein · Trondheim

- Org.nr: 993 642 835
- Telefon: 458 08 280
- E-post: post@stein-interior.com
- Daglig leder: Victor Raul Sanchez Ynonan (også styreleder og styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 670 635 kr (−1,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 101 566 kr (Margin 15,1 %)
- Etablert: 2008

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 28,7 % (meget god). Opp fra −2,3 % i 2024
- Likviditet: 0,71 (svak). Opp fra 0,55 i 2024
- Soliditet: −40,1 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −82,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −2,3 % | 28,7 % |
| Driftsmargin | −64,0 % | −1,9 % | 15,1 % |
| Likviditetsgrad | 0,60 | 0,55 | 0,71 |
| Soliditet | −66,4 % | −82,2 % | −40,1 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 507 | 681 | 671 |
| Driftsresultat | −325 | −13 | 102 |
| Årsresultat | −324 | −9 | 105 |
| Driftsmargin | −64 % | −1,9 % | 15,1 % |
| Sum gjeld | 648 | 594 | 570 |
| Sum driftskostnader | 831 | 694 | 569 |
| Finansresultat | 1 | 3 | 4 |
| Resultat før skatt | −324 | −9 | 105 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 389 | 326 | 407 |
| Sum eiendeler | 389 | 326 | 407 |
| Egenkapital | −259 | −268 | −163 |
| Kortsiktig gjeld | 648 | 594 | 570 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Victor Raul Sanchez Ynonan: Daglig leder, styrets leder og styremedlem
- Ricardo Juan Ynonan: Styrets leder og styremedlem

## Fakta

- Adresse: Væresvegen 1, 7055 Ranheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 23.700 Hogging og bearbeiding av monument- og bygningsstein
- Etablert: 31.12.2008
- Tidligere navn: R&V INVESTMENT AS (2009 til 2018)
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2018
- Størrelse: Nr. 77 av 92 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Bearbeiding og salg av stein og stein lignende materialer og produkter til bruk i byggevirksomhet, på gravplasser, på veier, på tak mv. og møbler. Samt salg av utstyr og tilbehør med tilknytting til slike produkter. o Import og eksport av stein og stein lignende materialer og produkter.

## Siste endringer

- 06.10.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 06.10.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000779628&sokeverdi=993642835&spraak=nb)
- 01.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000643518&sokeverdi=993642835&spraak=nb)
- 20.10.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000794053&sokeverdi=993642835&spraak=nb)
- 02.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000664492&sokeverdi=993642835&spraak=nb)
- 11.07.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000573421&sokeverdi=993642835&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [KJØRSVIK STENHUGGERI AS](https://www.norscout.com/no/company/977214114-kjorsvik-stenhuggeri-as) | Trondheim | - | 7,37 mill. kr | −3,1 % |
| [FORNES GRAVSTEIN OPPUSSING AS](https://www.norscout.com/no/company/934600363-fornes-gravstein-oppussing-as) | Trondheim | - | 155 982 kr | - |
| [TRONDHEIM GRAVMONUMENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/974470144-trondheim-gravmonumenter-as) | Trondheim | 6 | 10,3 mill. kr | −44,8 % |
| [NIDAROS SEMENTVAREFABRIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/985812969-nidaros-sementvarefabrikk-as) | Trondheim | - | 1,98 mill. kr | −3,3 % |
| [POTTEMAKER AS](https://www.norscout.com/no/company/930917877-pottemaker-as) | Trondheim | - | 523 467 kr | - |
| [AS HEIMDAL NATURSTEIN](https://www.norscout.com/no/company/942694741-as-heimdal-naturstein) | Trondheim | - | 7,18 mill. kr | +17 % |
| [PRE-FORM AS](https://www.norscout.com/no/company/917814899-pre-form-as) | Trondheim | - | 129 886 kr | - |
| [RIMOL MILJØPARK AS](https://www.norscout.com/no/company/914750164-rimol-miljopark-as) | Trondheim | - | 76,4 mill. kr | +74,3 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/trondheim)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Transportbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.10.2026.
