---
title: "WELLWORK INNOVATION AS (994190857): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "WELLWORK INNOVATION AS i Stavanger hadde 6,82 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Stian Vemmestad. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/994190857-wellwork-innovation-as"
---

# WELLWORK INNOVATION AS

Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · Stavanger

- Org.nr: 994 190 857
- Telefon: 92 80 57 87
- E-post: stian@wellworkinnovation.com
- Nettsted: [wellworkinnovation.com](https://www.wellworkinnovation.com)
- Daglig leder: Stian Vemmestad (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,82 mill. kr (+5,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 58 769 kr (Margin 0,9 %)
- Etablert: 2009

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 7,7 % (tilfredsstillende). Ned fra 119,8 % i 2024
- Likviditet: 0,68 (svak). Ned fra 0,94 i 2024
- Soliditet: 63,1 % (meget god). Opp fra 39,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 4,7 % | 87,8 % | 119,8 % | 7,7 % |
| Driftsmargin | 16,2 % | 10,5 % | 8,0 % | 2,4 % | 0,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 173,0 % | 11,7 % |
| Likviditetsgrad | - | - | - | 0,94 | 0,68 |
| Soliditet | 29,9 % | 24,9 % | 59,0 % | 39,9 % | 63,1 % |
| Gjeldsgrad | 2,3 | 3,0 | 0,7 | 1,5 | 0,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 5 801 | 5 948 | 6 289 | 6 476 | 6 818 |
| Driftsresultat | 942 | 626 | 500 | 155 | 59 |
| Årsresultat | −820 | −123 | 18 080 | 30 731 | 2 120 |
| Driftsmargin | 16,2 % | 10,5 % | 8,0 % | 2,4 % | 0,9 % |
| Sum gjeld | 10 115 | 11 438 | 12 760 | 25 810 | 11 248 |
| Sum driftskostnader | 4 858 | 5 323 | 5 788 | 6 321 | 6 760 |
| Finansresultat | −1 762 | −749 | 17 580 | 30 576 | 2 061 |
| Resultat før skatt | - | - | - | 30 731 | 2 120 |
| Anleggsmidler | 11 979 | 11 584 | 26 122 | 18 778 | 22 890 |
| Omløpsmidler | - | - | - | 24 157 | 7 602 |
| Sum eiendeler | 14 432 | 15 233 | 31 153 | 42 934 | 30 492 |
| Egenkapital | 4 318 | 3 795 | 18 393 | 17 124 | 19 244 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | - | 25 810 | 11 248 |
| Langsiktig gjeld | - | - | - | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Stian Vemmestad: Daglig leder og styremedlem
- Børge Richard Kolstad: Styrets leder
- Unn Børve: Varamedlem
- Xiaodong Yang: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Brødregata 7, 4013 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 70.200 Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
- Etablert: 05.05.2009
- Aksjekapital: 85 036 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2009
- Revisor: [CROWE STAVANGER REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/985182736-crowe-stavanger-revisjon-as)
- Størrelse: Nr. 845 av 9 890 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kommersialisering av ny teknologi, tjenester og produkter, forretningsutvikling, deltakelse i andre selskaper, samt annen virksomhet som naturlig faller inn under dette.

## Siste endringer

- 19.08.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 19.08.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000701664&sokeverdi=994190857&spraak=nb)
- 01.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000643559&sokeverdi=994190857&spraak=nb)
- 17.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000598917&sokeverdi=994190857&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PEOPLEWITHE AS](https://www.norscout.com/no/company/921095694-peoplewithe-as) | Stavanger | - | 8,1 mill. kr | +85,8 % |
| [PROACTIMA INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/915641970-proactima-invest-as) | Stavanger | - | 6,72 mill. kr | −2,6 % |
| [PATHWAYS AS](https://www.norscout.com/no/company/933793680-pathways-as) | Stavanger | - | 10,2 mill. kr | −48,7 % |
| [EVOX AS](https://www.norscout.com/no/company/934987470-evox-as) | Stavanger | - | 6,1 mill. kr | - |
| [AET NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/927771004-aet-norway-as) | Stavanger | - | 10,5 mill. kr | +29,8 % |
| [FORUSSKOGEN 9 AS](https://www.norscout.com/no/company/927967804-forusskogen-9-as) | Stavanger | - | 5,82 mill. kr | +4,9 % |
| [EAGER UNITY AS](https://www.norscout.com/no/company/933410811-eager-unity-as) | Stavanger | - | 10,6 mill. kr | - |
| [PETTER VABØ AS](https://www.norscout.com/no/company/968837060-petter-vabo-as) | Stavanger | - | 4,9 mill. kr | −2,9 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 20.08.2026.
