---
title: "MFC HOLDING AS (994521470): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MFC HOLDING AS i Lindesnes er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/994521470-mfc-holding-as"
---

# MFC HOLDING AS

Uoppgitt · Lindesnes

- Org.nr: 994 521 470
- E-post: gh@systemco.no
- Styreleder: Gunnar Hermansen

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −353 196 kr
- Etablert: 2009

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 15,9 % (meget god). Opp fra 10,9 % i 2024
- Likviditet: 22,61 (meget god). Ned fra 39,18 i 2024
- Soliditet: 96,5 % (meget god). Ned fra 98,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 10,9 % | 15,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 11,0 % | 8,5 % |
| Likviditetsgrad | - | 39,18 | 22,61 |
| Soliditet | 97,7 % | 98,0 % | 96,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 0 | - |
| Driftsresultat | −134 | −344 | −353 |
| Årsresultat | 2 484 | 5 664 | 4 690 |
| Sum gjeld | 1 170 | 1 091 | 2 098 |
| Sum driftskostnader | 134 | 344 | 353 |
| Finansresultat | 2 787 | 6 093 | 5 144 |
| Resultat før skatt | - | 5 749 | 4 791 |
| Anleggsmidler | 12 960 | 12 960 | 12 960 |
| Omløpsmidler | - | 42 724 | 47 422 |
| Sum eiendeler | 51 100 | 55 684 | 60 382 |
| Egenkapital | 49 930 | 54 594 | 58 284 |
| Kortsiktig gjeld | - | 1 091 | 2 098 |
| Langsiktig gjeld | - | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Gunnar Hermansen: Styrets leder
- Merete Salvesen: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Ytre Sandgate 1D, 4514 Mandal
- Postadresse: c/o G.Hermansen, Ytre Sandgate 1D, 4514 Mandal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 25.08.2009
- Aksjekapital: 246 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Formål: Eiendomsutvikling, investeringer i aksjer, andeler og andre finans- og realobjekter samt deltagelse i andre virksomheter samt alt hve som står i forbindelse med ovennevnte.

## Siste endringer

- 06.10.2026: Revisor endret
- 02.07.2026: Revisor endret
- 14.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 06.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000786795&sokeverdi=994521470&spraak=nb)
- 14.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000549719&sokeverdi=994521470&spraak=nb)
- 01.07.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000480999&sokeverdi=994521470&spraak=nb)
- 08.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000559157&sokeverdi=994521470&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HELE GJENGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/992863412-hele-gjengen-as) | Lindesnes | - | 0 kr | - |
| [PYSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/998866510-pysen-as) | Lindesnes | - | 0 kr | - |
| [MØLL VÅRDAL INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/992097612-moll-vardal-invest-as) | Lindesnes | - | 0 kr | - |
| [LAO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/835312402-lao-holding-as) | Lindesnes | - | - | - |
| [NH INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/989199714-nh-invest-as) | Lindesnes | - | 0 kr | - |
| [SEYEST AS](https://www.norscout.com/no/company/836466322-seyest-as) | Lindesnes | - | - | - |
| [ROMMETVEIT AS](https://www.norscout.com/no/company/989176145-rommetveit-as) | Lindesnes | - | 0 kr | - |
| [PAULSBO INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/836952022-paulsbo-invest-as) | Lindesnes | - | - | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.09.2026.
