---
title: "PULS TROLLÅSEN AS (995605856): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PULS TROLLÅSEN AS i Nordre Follo hadde 5,81 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 23 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/995605856-puls-trollasen-as"
---

# PULS TROLLÅSEN AS

Treningssentervirksomhet · Nordre Follo · Etablert 2010

- Org.nr: 995 605 856
- Telefon: 66 80 20 00
- E-post: info@pulsfollo.no
- Nettsted: [pulsfollo.no](https://www.pulsfollo.no)
- Styreleder: Per-Kristian Lundefaret

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 5,81 mill. kr (+6,0 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 471 000 kr (Margin 8,1 %)
- Ansatte: 23 (Ned fra 47 i oktober 2025)

## Ansatte

- oktober 2025: 47
- januar 2026: 27
- april 2026: 28
- mai 2026: 29
- oktober 2026: 23

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 24,9 % (meget god). Opp fra −38,0 % i 2024
- Likviditet: 0,72 (svak). Opp fra 0,51 i 2024
- Soliditet: −24,1 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −52,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | −38,0 % | 24,9 % |
| Driftsmargin | 3,1 % | −0,2 % | −4,3 % | −13,7 % | 8,1 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,61 | 0,51 | 0,72 |
| Soliditet | - | - | −8,9 % | −52,8 % | −24,1 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 5 702 | 6 514 | 5 634 | 5 481 | 5 812 |
| Driftsresultat | 176 | −16 | −244 | −754 | 471 |
| Årsresultat | 119 | −15 | −234 | −756 | 464 |
| Driftsmargin | 3,1 % | −0,2 % | −4,3 % | −13,7 % | 8,1 % |
| Sum gjeld | - | - | 2 346 | 2 739 | 2 487 |
| Sum driftskostnader | 5 526 | 6 530 | - | 6 235 | - |
| Finansresultat | 0 | −4 | - | −2 | - |
| Resultat før skatt | - | - | −246 | −756 | 464 |
| Anleggsmidler | - | - | 723 | 396 | 207 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 432 | 1 396 | 1 796 |
| Sum eiendeler | - | - | 2 154 | 1 792 | 2 003 |
| Egenkapital | - | - | −191 | −947 | −483 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 336 | 2 739 | 2 487 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 10 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Per-Kristian Lundefaret: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Trollåsveien 4, 1414 Trollåsen
- Postadresse: c/o Puls Langhus, Hilda Langhus' vei 3, 1405 Langhus
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.130 Treningssentervirksomhet
- Etablert: 04.05.2010
- Tidligere navn: SPORT OG HELSEAKADEMIET AS (2010 til 2018)
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [MOLTZAU REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/984445180-moltzau-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [PEDERSEN & SKOGHOLT REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/996414353-pedersen-skogholt-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 151 av 851 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av treningssenter og tilhørende virksomhet.

## Siste endringer

- 21.03.2026: Ny forretningsadresse
- 25.02.2026: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 19.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000703361&sokeverdi=995605856&spraak=nb)
- 21.03.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000133043&sokeverdi=995605856&spraak=nb)
- 25.02.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000081597&sokeverdi=995605856&spraak=nb)
- 12.11.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000832498&sokeverdi=995605856&spraak=nb)
- 12.11.2025: [Revisjon av årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000832499&sokeverdi=995605856&spraak=nb)
- 28.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000638490&sokeverdi=995605856&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [PULS LANGHUS AS](https://www.norscout.com/no/company/984830572-puls-langhus-as) | Nordre Follo | 54 | 13,1 mill. kr | +111,4 % |
| [H&T TRENING MAJORSTUA AS](https://www.norscout.com/no/company/934439236-h-t-trening-majorstua-as) | Nordre Follo | 18 | 12,6 mill. kr | - |
| [ABOX AS](https://www.norscout.com/no/company/994493183-abox-as) | Nordre Follo | 17 | 3,98 mill. kr | −1,1 % |
| [SPORTSENTER 1 AS](https://www.norscout.com/no/company/991472703-sportsenter-1-as) | Nordre Follo | 9 | 2,4 mill. kr | −2,8 % |
| [MUDO GYM OPPEGÅRD AS](https://www.norscout.com/no/company/990157898-mudo-gym-oppegard-as) | Nordre Follo | 8 | 2,26 mill. kr | −13 % |
| [HOMEGYM AS](https://www.norscout.com/no/company/933717844-homegym-as) | Nordre Follo | 6 | 2,05 mill. kr | - |
| [H&T TRENING ASKER AS](https://www.norscout.com/no/company/834598582-h-t-trening-asker-as) | Nordre Follo | 6 | 598 257 kr | - |
| [SPARTA TRENINGSSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/915077641-sparta-treningssenter-as) | Nordre Follo | - | 4,4 mill. kr | +0,8 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.10.2026.
