---
title: "ELLEN'S PELSSTUDIO AS (995689197): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ELLEN'S PELSSTUDIO AS i Harstad hadde 326 431 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Ellen Hellem. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/995689197-ellen-s-pelsstudio-as"
---

# ELLEN'S PELSSTUDIO AS

Detaljhandel med klær · Harstad

- Org.nr: 995 689 197
- Telefon: 77 00 65 55
- E-post: post@pelsstudio.no
- Daglig leder: Ellen Hellem (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 326 431 kr (+19,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −102 270 kr (Margin −31,3 %)
- Etablert: 2010

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −19,1 % (ikke tilfredsstillende)
- Likviditet: 0,51 (svak). Ned fra 0,57 i 2024
- Soliditet: −93,1 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −68,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | −19,1 % |
| Driftsmargin | −38,5 % | −1,8 % | −31,3 % |
| Likviditetsgrad | 0,56 | 0,57 | 0,51 |
| Soliditet | −65,4 % | −68,5 % | −93,1 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 608 | 274 | 326 |
| Driftsresultat | −234 | −5 | −102 |
| Årsresultat | −234 | −5 | −104 |
| Driftsmargin | −38,5 % | −1,8 % | −31,3 % |
| Sum gjeld | 945 | 932 | 1 001 |
| Sum driftskostnader | 842 | 279 | 429 |
| Finansresultat | 0 | 0 | −2 |
| Resultat før skatt | −234 | −5 | −104 |
| Anleggsmidler | 41 | 26 | 11 |
| Omløpsmidler | 531 | 527 | 508 |
| Sum eiendeler | 572 | 553 | 518 |
| Egenkapital | −374 | −379 | −483 |
| Kortsiktig gjeld | 945 | 932 | 1 001 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Ellen Hellem: Daglig leder og styrets leder
- Torben Hellem: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Halvdans gate 16, 9405 Harstad
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.710 Detaljhandel med klær
- Etablert: 31.03.2010
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2010
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET](https://www.norscout.com/no/company/851987142-sparebank-1-regnskapshuset)
- Størrelse: Nr. 1 598 av 1 939 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Butikkhandel med pels og skinnprodukter, samt virksomhet som står i forbindelse med dette.

## Kunngjøringer

- 07.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000514446&sokeverdi=995689197&spraak=nb)
- 14.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000584040&sokeverdi=995689197&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ZU4R SPORTSWEAR AS](https://www.norscout.com/no/company/917176574-zu4r-sportswear-as) | Harstad | - | 2,71 mill. kr | +16,5 % |
| [KANSTRØM AS](https://www.norscout.com/no/company/934383222-kanstrom-as) | Harstad | - | 237 182 kr | - |
| [HJERTER DAME AS](https://www.norscout.com/no/company/987787295-hjerter-dame-as) | Harstad | 5 | 2,15 mill. kr | −11,2 % |
| [SAA INVESTERINGER AS](https://www.norscout.com/no/company/915302505-saa-investeringer-as) | Harstad | - | 0 kr | - |
| [HERMINES MOTE AS](https://www.norscout.com/no/company/927557134-hermines-mote-as) | Harstad | 6 | 4,31 mill. kr | +8,6 % |
| [FRESH AS](https://www.norscout.com/no/company/928009084-fresh-as) | Harstad | - | 0 kr | - |
| [JANNE'S AS](https://www.norscout.com/no/company/986120149-janne-s-as) | Harstad | 7 | 5,01 mill. kr | +7,6 % |
| [MACER HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/933247600-macer-holding-as) | Harstad | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.09.2026.
