---
title: "DRØMMEHAGEN AS (995721457): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "DRØMMEHAGEN AS i Nittedal hadde 3,63 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Stian Charles Sells. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/995721457-drommehagen-as"
---

# DRØMMEHAGEN AS

Beplantning av hager og parkanlegg · Nittedal

- Org.nr: 995 721 457
- Daglig leder: Stian Charles Sells (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 3,63 mill. kr (+5,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 218 292 kr (Margin 6,0 %)
- Etablert: 2010

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 9,3 % (tilfredsstillende). Ned fra 13,8 % i 2024
- Likviditet: 7,06 (meget god). Opp fra 5,40 i 2024
- Soliditet: 85,8 % (meget god). Opp fra 81,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | −17,7 % | 13,8 % | 9,3 % |
| Driftsmargin | 22,4 % | −8,8 % | −15,9 % | 8,7 % | 6,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −21,6 % | 17,3 % | 11,0 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 4,24 | 5,40 | 7,06 |
| Soliditet | 77,0 % | 85,2 % | 78,3 % | 81,9 % | 85,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,3 | 0,2 | 0,3 | 0,2 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 4 176 | 2 573 | 2 415 | 3 425 | 3 628 |
| Driftsresultat | 935 | −227 | −385 | 298 | 218 |
| Årsresultat | 729 | −228 | −385 | 300 | 208 |
| Driftsmargin | 22,4 % | −8,8 % | −15,9 % | 8,7 % | 6,0 % |
| Sum gjeld | 658 | 343 | 441 | 418 | 346 |
| Sum driftskostnader | 3 242 | 2 800 | 2 799 | 3 127 | 3 409 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 |
| Resultat før skatt | - | - | −385 | 300 | 220 |
| Anleggsmidler | 549 | 358 | 157 | 50 | 0 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 871 | 2 255 | 2 441 |
| Sum eiendeler | 2 857 | 2 315 | 2 028 | 2 305 | 2 441 |
| Egenkapital | 2 200 | 1 972 | 1 587 | 1 887 | 2 095 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 441 | 418 | 346 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Stian Charles Sells: Daglig leder og styremedlem
- Linas Kaminskas: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Stian Charles Sells, Postveien 4B, 1481 Hagan
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 81.300 Beplantning av hager og parkanlegg
- Etablert: 17.06.2010
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2010
- Regnskapsfører: [REGNSKAP 4U AS](https://www.norscout.com/no/company/825704922-regnskap-4u-as)
- Størrelse: Nr. 218 av 510 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Anleggs- og snekkervirksomhet og all annen virksomhet som hermed står i forbindelse.

## Kunngjøringer

- 24.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000139704&sokeverdi=995721457&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GRØNNE ROM HAGEDESIGN AS](https://www.norscout.com/no/company/931648012-gronne-rom-hagedesign-as) | Nittedal | - | 1,4 mill. kr | +8,3 % |
| [NITTEDAL TREFELLING AS](https://www.norscout.com/no/company/917460051-nittedal-trefelling-as) | Nittedal | - | 1,12 mill. kr | +4,1 % |
| [KILLINGMO VEIVEDLIKEHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/917613648-killingmo-veivedlikehold-as) | Nittedal | - | 3,95 mill. kr | −19 % |
| [MC CLEAN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/980399001-mc-clean-holding-as) | Nittedal | - | 2,42 mill. kr | +23,4 % |
| [ALLIANS RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/928045943-allians-renhold-as) | Nittedal | 6 | 744 798 kr | - |
| [HAGEARBEID AS](https://www.norscout.com/no/company/931603426-hagearbeid-as) | Nittedal | - | 1,75 mill. kr | - |
| [NORDISK RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/925238392-nordisk-renhold-as) | Nittedal | 8 | 2,8 mill. kr | −18,7 % |
| [M&J HJEMMESERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/925863114-m-j-hjemmeservice-as) | Nittedal | - | 1,58 mill. kr | +23,8 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
