---
title: "FANTASTISK AS (996031551): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FANTASTISK AS i Nes hadde 353 020 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/996031551-fantastisk-as"
---

# FANTASTISK AS

Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører · Nes

- Org.nr: 996 031 551
- Styreleder: Eddy Steng

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 353 020 kr (−45,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −688 782 kr (Margin −195,1 %)
- Etablert: 2010

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −3,0 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −5,3 % i 2024
- Likviditet: 96,97 (meget god)
- Soliditet: 99,8 % (meget god). Ned fra 111,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −5,3 % | −3,0 % |
| Driftsmargin | −162,7 % | −118,4 % | −195,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −5,6 % | −9,7 % |
| Likviditetsgrad | 21,68 | - | 96,97 |
| Soliditet | 90,4 % | 111,6 % | 99,8 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | −0,1 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 931 | 646 | 353 |
| Driftsresultat | −1 515 | −765 | −689 |
| Årsresultat | −1 217 | −690 | −1 098 |
| Driftsmargin | −162,7 % | −118,4 % | −195,1 % |
| Sum gjeld | 1 355 | −1 252 | 23 |
| Sum driftskostnader | 2 447 | 1 412 | 1 042 |
| Finansresultat | 298 | 76 | −409 |
| Resultat før skatt | −1 217 | −690 | −1 098 |
| Anleggsmidler | 10 646 | 7 970 | 8 476 |
| Omløpsmidler | 3 427 | 2 808 | 2 203 |
| Sum eiendeler | 14 073 | 10 777 | 10 679 |
| Egenkapital | 12 718 | 12 029 | 10 656 |
| Kortsiktig gjeld | 158 | −113 | 23 |
| Langsiktig gjeld | 1 196 | −1 138 | - |

## Ledelse og styre

- Eddy Steng: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Urtevegen 3, 2150 Årnes
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 79.121 Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører
- Etablert: 29.06.2010
- Tidligere navn: STENG HOLDING AS (2010 til 2011)
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2018
- Størrelse: Nr. 542 av 778 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i verdipapirer og andre selskap. Kjøp, salg og utleie av fast eiendom. Utvikling, kjøp og salg av klær og andre produkter til MC segmentet, samt selge opplevelsesreiser, kurs og seminarer i inn- og i utland og virksomhet som naturlig faller inn under dette.

## Siste endringer

- 17.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 11.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000372956&sokeverdi=996031551&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MELHUS PÅ BREEN AS](https://www.norscout.com/no/company/919982357-melhus-pa-breen-as) | Nes | 8 | 3,89 mill. kr | +2,0 % |
| [RED ROSE EVENT AS](https://www.norscout.com/no/company/837761522-red-rose-event-as) | Nes | - | - | - |
| [THE ICELANDIC HUNTING CLUB AS](https://www.norscout.com/no/company/918666001-the-icelandic-hunting-club-as) | Nes | - | 4,59 mill. kr | +149,2 % |
| [CAMPFIRE TRAVEL AS](https://www.norscout.com/no/company/922657408-campfire-travel-as) | Nes | - | 0 kr | - |
| [MENTE PROJECTS AS](https://www.norscout.com/no/company/933665267-mente-projects-as) | Oslo | - | 356 902 kr | - |
| [SVØMMEBASSENG AS](https://www.norscout.com/no/company/916958943-svommebasseng-as) | Oslo | - | 348 000 kr | - |
| [WINDINGSTAD AS](https://www.norscout.com/no/company/975872785-windingstad-as) | Tønsberg | - | 358 594 kr | - |
| [TO DO NORDICS AS](https://www.norscout.com/no/company/924714506-to-do-nordics-as) | Trondheim | - | 345 780 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 19.03.2026.
