---
title: "CARAVAN SUPPLY AS (996316289): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CARAVAN SUPPLY AS i Øvre Eiker hadde 47,9 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 12 ansatte. Daglig leder er Bengt Heggertveit. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/996316289-caravan-supply-as"
---

# CARAVAN SUPPLY AS

Engroshandel med motorvogner · Øvre Eiker · Etablert 2010

- Org.nr: 996 316 289
- Telefon: 32 88 55 33
- E-post: post@casu.no
- Nettsted: [casu.no](https://www.casu.no)
- Daglig leder: Bengt Heggertveit

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 47,9 mill. kr (−3,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −5,46 mill. kr (Margin −11,4 %)
- Ansatte: 12 (Opp fra 9 i november 2025)

## Ansatte

- oktober 2025: 10
- november 2025: 9
- februar 2026: 8
- mars 2026: 9
- mai 2026: 10
- juni 2026: 11
- juli 2026: 13
- september 2026: 12

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −11,7 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −14,5 % i 2024
- Likviditet: 1,63 (god). Opp fra 1,26 i 2024
- Soliditet: 46,5 % (meget god). Opp fra 38,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 3,8 % | −5,2 % | −14,5 % | −11,7 % |
| Driftsmargin | 13,1 % | 1,0 % | −6,2 % | −13,4 % | −11,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 0,9 % | −19,5 % | −44,7 % | −37,3 % |
| Likviditetsgrad | 1,97 | 1,55 | 1,54 | 1,26 | 1,63 |
| Soliditet | 49,6 % | 46,6 % | 47,5 % | 38,0 % | 46,5 % |
| Gjeldsgrad | 1,0 | 1,1 | 1,1 | 1,6 | 1,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 82 135 | 54 844 | 50 851 | 49 763 | 47 888 |
| Driftsresultat | 10 737 | 530 | −3 158 | −6 648 | −5 455 |
| Årsresultat | 8 033 | 219 | −3 767 | −8 611 | −3 798 |
| Driftsmargin | 13,1 % | 1,0 % | −6,2 % | −13,4 % | −11,4 % |
| Sum gjeld | 24 294 | 27 672 | 26 035 | 24 402 | 25 801 |
| Sum driftskostnader | - | - | 54 009 | 56 411 | 53 343 |
| Finansresultat | - | - | −1 503 | −1 963 | −1 511 |
| Resultat før skatt | 10 390 | 219 | −4 662 | −8 611 | −6 966 |
| Anleggsmidler | 439 | 9 011 | 9 619 | 8 694 | 6 258 |
| Omløpsmidler | 47 793 | 42 819 | 39 977 | 30 658 | 41 929 |
| Sum eiendeler | 48 232 | 51 829 | 49 596 | 39 352 | 48 186 |
| Egenkapital | 23 938 | 24 157 | 23 561 | 14 950 | 22 386 |
| Kortsiktig gjeld | 24 294 | 27 672 | 26 035 | 24 402 | 25 801 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Bengt Heggertveit: Daglig leder
- Frank Dunvold: Styrets leder
- Claus Frimann Magelssen: Styremedlem
- Svein Nikolai Helling: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Industriveien 18, 3300 Hokksund
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.710 Engroshandel med motorvogner
- Etablert: 09.12.2010
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2011
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Regnskapsfører: [ASPIA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/923792457-aspia-norge-as)
- Størrelse: Nr. 58 av 208 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av utstyr og deler til campingvogner og levering av tjenester relatert til dette.

## Siste endringer

- 09.10.2026: Regnskapsfører endret
- 09.03.2026: Regnskapsfører endret
- 09.03.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 13.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000542842&sokeverdi=996316289&spraak=nb)
- 09.03.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000102291&sokeverdi=996316289&spraak=nb)
- 14.07.2025: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000579017&sokeverdi=996316289&spraak=nb)
- 02.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000527307&sokeverdi=996316289&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [AUTO PERFORMANCE AS](https://www.norscout.com/no/company/822391702-auto-performance-as) | Øvre Eiker | - | 2,3 mill. kr | +122,7 % |
| [NORSK SVEISETEKNIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/961702615-norsk-sveiseteknikk-as) | Øvre Eiker | 13 | 282 mill. kr | +6,9 % |
| [RØSHOLT MASKIN AVD. HOKKSUND AS](https://www.norscout.com/no/company/929496345-rosholt-maskin-avd-hokksund-as) | Øvre Eiker | 12 | 27 mill. kr | +24 % |
| [ABS-MASKIN AS](https://www.norscout.com/no/company/896357522-abs-maskin-as) | Øvre Eiker | 16 | 79,5 mill. kr | +7,9 % |
| [FRONIUS NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/965257551-fronius-norge-as) | Øvre Eiker | 10 | 53,4 mill. kr | +44 % |
| [UNISPORT SCANDINAVIA AS](https://www.norscout.com/no/company/889734132-unisport-scandinavia-as) | Øvre Eiker | 18 | 68,2 mill. kr | −61,2 % |
| [ELBA AS](https://www.norscout.com/no/company/859772382-elba-as) | Øvre Eiker | 10 | 29,8 mill. kr | −2,4 % |
| [EKER DAMPSAG & HØVLERI AS](https://www.norscout.com/no/company/812668412-eker-dampsag-hovleri-as) | Øvre Eiker | 25 | 94,8 mill. kr | +15,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.09.2026.
