---
title: "TRAN GROUP AS (996514684): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TRAN GROUP AS i Rælingen hadde 36,1 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Linn Nguyen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/996514684-tran-group-as"
---

# TRAN GROUP AS

Engroshandel med parfyme og kosmetikk · Rælingen

- Org.nr: 996 514 684
- Telefon: 467 63 552
- E-post: trangroup.as@gmail.com
- Daglig leder: Linn Nguyen (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 36,1 mill. kr (−10,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 4,2 mill. kr (Margin 11,6 %)
- Etablert: 2011

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 35,9 % (meget god). Opp fra 25,4 % i 2024
- Likviditet: 3,26 (meget god). Ned fra 3,32 i 2024
- Soliditet: 56,7 % (meget god). Opp fra 36,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 67,1 % | 28,6 % | 25,4 % | 35,9 % |
| Driftsmargin | −33,5 % | 27,1 % | 12,1 % | 6,6 % | 11,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 348,8 % | 100,8 % | 63,8 % | 66,2 % |
| Likviditetsgrad | 1,16 | 4,96 | 4,33 | 3,32 | 3,26 |
| Soliditet | −36,5 % | 28,1 % | 28,5 % | 36,2 % | 56,7 % |
| Gjeldsgrad | - | 2,6 | 2,5 | 1,8 | 0,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 519 | 5 243 | 15 488 | 40 161 | 36 088 |
| Driftsresultat | −509 | 1 419 | 1 874 | 2 656 | 4 195 |
| Årsresultat | −508 | 1 362 | 1 456 | 1 712 | 3 034 |
| Driftsmargin | −33,5 % | 27,1 % | 12,1 % | 6,6 % | 11,6 % |
| Sum gjeld | 870 | 2 896 | 6 492 | 7 574 | 5 609 |
| Sum driftskostnader | - | - | 13 614 | 37 505 | 31 892 |
| Finansresultat | - | - | −3 | −459 | −346 |
| Resultat før skatt | −508 | 1 564 | 1 871 | 2 197 | 3 849 |
| Anleggsmidler | 94 | 81 | 450 | 1 675 | 4 534 |
| Omløpsmidler | 543 | 3 944 | 8 626 | 10 196 | 8 406 |
| Sum eiendeler | 637 | 4 025 | 9 077 | 11 871 | 12 940 |
| Egenkapital | −232 | 1 129 | 2 585 | 4 297 | 7 331 |
| Kortsiktig gjeld | 470 | 796 | 1 990 | 3 072 | 2 582 |
| Langsiktig gjeld | 400 | 2 100 | 4 502 | 4 502 | 3 027 |

## Ledelse og styre

- Linn Nguyen: Daglig leder og styremedlem
- Vu Tran Quang: Styrets leder
- John Quang Tran: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Øvre Rælingsveg 176, 2008 Fjerdingby
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.450 Engroshandel med parfyme og kosmetikk
- Etablert: 11.01.2011
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2012
- Revisor: [TORKILDSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/932680955-torkildsen-as)
- Regnskapsfører: [REGNSKAPSHJELP AS](https://www.norscout.com/no/company/996012034-regnskapshjelp-as)
- Størrelse: Nr. 38 av 179 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Import/eksport, salg av handelsvarer, rådgivning og deltagelse i andre virksomheter.

## Kunngjøringer

- 01.08.2026: [Fusjonsbeslutning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000634999&sokeverdi=996514684&spraak=nb)
- 23.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000596874&sokeverdi=996514684&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MUUN COSMETICS AS](https://www.norscout.com/no/company/933862097-muun-cosmetics-as) | Rælingen | - | 26 336 kr | - |
| [KFV HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/932035448-kfv-holding-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [NORDIC LUXE AS](https://www.norscout.com/no/company/933456080-nordic-luxe-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [NORTHGLOBE AS](https://www.norscout.com/no/company/915701000-northglobe-as) | Rælingen | - | 103 mill. kr | +43,6 % |
| [TREORO AS](https://www.norscout.com/no/company/915548601-treoro-as) | Rælingen | - | 17,3 mill. kr | −0,9 % |
| [VETTIGO AS](https://www.norscout.com/no/company/930204269-vettigo-as) | Rælingen | 5 | 2,84 mill. kr | +101,7 % |
| [VERMAN AS](https://www.norscout.com/no/company/925502626-verman-as) | Rælingen | - | 14,1 mill. kr | +11,1 % |
| [SMACK AS](https://www.norscout.com/no/company/987323159-smack-as) | Rælingen | 5 | 8,96 mill. kr | +7,5 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 24.07.2026.
