---
title: "ELNESVÅGEN TRENINGSSENTER AS (996632083): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ELNESVÅGEN TRENINGSSENTER AS i Hustadvika hadde 950 279 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/996632083-elnesvagen-treningssenter-as"
---

# ELNESVÅGEN TRENINGSSENTER AS

Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad · Hustadvika

- Org.nr: 996 632 083
- Styreleder: Svein Olav Farstad

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 950 279 kr (+11,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 237 332 kr (Margin 25 %)
- Etablert: 2011

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 36,1 % (meget god). Opp fra 29,0 % i 2024
- Likviditet: 7,05 (meget god). Opp fra 4,97 i 2024
- Soliditet: 80,5 % (meget god). Opp fra 69,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 29,0 % | 36,1 % |
| Driftsmargin | 5,2 % | 19,7 % | 25,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 43,5 % | 46,7 % |
| Likviditetsgrad | 4,62 | 4,97 | 7,05 |
| Soliditet | 53,0 % | 69,1 % | 80,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,9 | 0,4 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 767 | 852 | 950 |
| Driftsresultat | 40 | 168 | 237 |
| Årsresultat | 20 | 121 | 154 |
| Driftsmargin | 5,2 % | 19,7 % | 25 % |
| Sum gjeld | 264 | 188 | 139 |
| Sum driftskostnader | 727 | 684 | 713 |
| Finansresultat | −14 | −13 | −6 |
| Resultat før skatt | 26 | 156 | 231 |
| Anleggsmidler | 232 | 344 | 241 |
| Omløpsmidler | 329 | 262 | 470 |
| Sum eiendeler | 561 | 606 | 712 |
| Egenkapital | 297 | 419 | 573 |
| Kortsiktig gjeld | 71 | 53 | 67 |
| Langsiktig gjeld | 193 | 135 | - |

## Ledelse og styre

- Svein Olav Farstad: Styrets leder
- Liss Nerlandsrem: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: 6440 Elnesvågen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.230 Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad
- Etablert: 01.01.2011
- Aksjekapital: 300 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [ADMENTO AS](https://www.norscout.com/no/company/989176013-admento-as)
- Størrelse: Nr. 223 av 459 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive treningssenter/helsestudio og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder delta i andre slskaper med lignende virksomhet, og kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interresert i andre foretak.

## Siste endringer

- 20.04.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 04.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000498432&sokeverdi=996632083&spraak=nb)
- 03.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000535599&sokeverdi=996632083&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [JENDEM TRENINGSSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/920010202-jendem-treningssenter-as) | Hustadvika | 5 | 1,42 mill. kr | +13,1 % |
| [CORONAS AS](https://www.norscout.com/no/company/988822884-coronas-as) | Hustadvika | - | 0 kr | - |
| [SVETT & SJØ AS](https://www.norscout.com/no/company/937111924-svett-sjo-as) | Hustadvika | - | - | - |
| [LILLMED AS](https://www.norscout.com/no/company/927390973-lillmed-as) | Hustadvika | - | 1,08 mill. kr | - |
| [STEMSLUGGEN FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/923034226-stemsluggen-frisor-as) | Hustadvika | - | 563 494 kr | - |
| [CHAGÚ AS](https://www.norscout.com/no/company/925922463-chagu-as) | Hustadvika | - | 1,36 mill. kr | −1,3 % |
| [GIVE AS](https://www.norscout.com/no/company/932232537-give-as) | Hustadvika | - | 142 756 kr | - |
| [UNIK FRISØRSALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/917095795-unik-frisorsalong-as) | Hustadvika | - | 1,37 mill. kr | −0,4 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 05.07.2026.
