---
title: "BRANDSAFE AS (996941566): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BRANDSAFE AS i Sarpsborg hadde 6,01 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 5 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/996941566-brandsafe-as"
---

# BRANDSAFE AS

Dataprogrammeringstjenester · Sarpsborg · Etablert 2011

- Org.nr: 996 941 566
- Telefon: 979 71 099
- E-post: bjorn@meat.no
- Styreleder: Hans Petter Arnesen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,01 mill. kr (+26,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 441 290 kr (Margin 7,3 %)
- Ansatte: 5

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 18,7 % (meget god). Opp fra −8,8 % i 2024
- Likviditet: 1,07 (tilfredsstillende). Opp fra 0,75 i 2024
- Soliditet: 39,1 % (god). Opp fra 38,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 28,8 % | −8,8 % | 18,7 % |
| Driftsmargin | −10,5 % | 6,3 % | 11,0 % | −3,9 % | 7,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 70,6 % | −22,8 % | 44,6 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,89 | 0,75 | 1,07 |
| Soliditet | 24,1 % | 37,3 % | 42,2 % | 38,6 % | 39,1 % |
| Gjeldsgrad | 3,2 | 1,7 | 1,4 | 1,6 | 1,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 772 | 4 289 | 4 728 | 4 764 | 6 012 |
| Driftsresultat | −395 | 271 | 518 | −185 | 441 |
| Årsresultat | −319 | 202 | 399 | −151 | 325 |
| Driftsmargin | −10,5 % | 6,3 % | 11 % | −3,9 % | 7,3 % |
| Sum gjeld | 1 018 | 881 | 1 263 | 1 231 | 1 708 |
| Sum driftskostnader | 4 167 | 4 018 | 4 210 | 4 950 | 5 571 |
| Finansresultat | −12 | −12 | −7 | −8 | −25 |
| Resultat før skatt | - | - | 511 | −194 | 417 |
| Anleggsmidler | 1 170 | 1 113 | 1 064 | 1 084 | 970 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 123 | 919 | 1 836 |
| Sum eiendeler | 1 341 | 1 406 | 2 187 | 2 004 | 2 806 |
| Egenkapital | 323 | 525 | 924 | 773 | 1 098 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 263 | 1 231 | 1 708 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Hans Petter Arnesen: Styrets leder
- Trond Harald Sønju: Styremedlem
- Bjørn-Erik Efterdal: Styremedlem
- Kristian Lunde: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Rådmann Siras vei 1, 1712 Grålum
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 62.100 Dataprogrammeringstjenester
- Etablert: 01.04.2011
- Aksjekapital: 436 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2011
- Revisor: [CENTER REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/916788517-center-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [VITALE REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/935253918-vitale-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 047 av 4 916 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Fremstilling/salg av webbasert/applikasjonsbasert system for produksjon av salgsfremmende produkter og lignende, spesielt rettet mot kjeder, nasjonalt og internasjonalt, produkter og konsulenttjenester som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender

## Siste endringer

- 14.09.2026: Antall ansatte endret til 5
- 11.09.2026: Regnskapsfører endret
- 17.02.2026: Kontaktperson endret
- 20.01.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 06.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000244908&sokeverdi=996941566&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [STUDIO X AS](https://www.norscout.com/no/company/920990029-studio-x-as) | Sarpsborg | 5 | 15,1 mill. kr | +51,6 % |
| [PRIVICORE AS](https://www.norscout.com/no/company/911900432-privicore-as) | Sarpsborg | - | 11,1 mill. kr | −4,8 % |
| [VINTER & VÅR AS](https://www.norscout.com/no/company/922772053-vinter-var-as) | Sarpsborg | 6 | 5,79 mill. kr | +37,3 % |
| [VAINU NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/918443525-vainu-norway-as) | Sarpsborg | - | 9,4 mill. kr | −13,3 % |
| [AXIA AS](https://www.norscout.com/no/company/978661211-axia-as) | Sarpsborg | 11 | 52,2 mill. kr | +15,2 % |
| [D:SIGNAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/928910881-d-signage-as) | Sarpsborg | - | 8 mill. kr | - |
| [KVASS NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/923943234-kvass-norge-as) | Sarpsborg | 16 | 38,8 mill. kr | +27,4 % |
| [INTEGRERA AS](https://www.norscout.com/no/company/925151777-integrera-as) | Sarpsborg | - | 6,25 mill. kr | +69,6 % |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.09.2026.
