---
title: "STL FRISØR AS (996986586): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STL FRISØR AS i Haugesund hadde 2,12 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Siv-Turid Lundal. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/996986586-stl-frisor-as"
---

# STL FRISØR AS

Frisering og barbering · Haugesund

- Org.nr: 996 986 586
- Telefon: 954 46 116
- Daglig leder: Siv-Turid Lundal (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,12 mill. kr (−4,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 73 947 kr (Margin 3,5 %)
- Etablert: 2011

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 11,5 % (god). Ned fra 19,4 % i 2024
- Likviditet: 2,41 (meget god). Opp fra 2,07 i 2024
- Soliditet: 58,5 % (meget god). Opp fra 51,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 20,2 % | 5,4 % | 19,4 % | 11,5 % |
| Driftsmargin | 3,7 % | 5,1 % | 1,5 % | 5,9 % | 3,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 11,9 % | 39,6 % | 20,9 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,80 | 2,07 | 2,41 |
| Soliditet | 33,5 % | 43,3 % | 45,6 % | 51,6 % | 58,5 % |
| Gjeldsgrad | 2,0 | 1,3 | 1,2 | 0,9 | 0,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 003 | 2 756 | 2 125 | 2 213 | 2 121 |
| Driftsresultat | 111 | 140 | 32 | 130 | 74 |
| Årsresultat | 100 | 105 | 27 | 114 | 75 |
| Driftsmargin | 3,7 % | 5,1 % | 1,5 % | 5,9 % | 3,5 % |
| Sum gjeld | 494 | 372 | 371 | 399 | 356 |
| Sum driftskostnader | 2 892 | 2 616 | 2 093 | 2 083 | 2 047 |
| Finansresultat | 0 | −5 | 4 | 16 | 23 |
| Resultat før skatt | - | - | 36 | 146 | 97 |
| Anleggsmidler | 4 | 21 | 13 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | - | - | 669 | 825 | 857 |
| Sum eiendeler | 743 | 656 | 683 | 825 | 857 |
| Egenkapital | 249 | 284 | 311 | 426 | 501 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 371 | 399 | 356 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Siv-Turid Lundal: Daglig leder og styrets leder
- Marcus Rossebø: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Bjørnsons gate 15, 5528 Haugesund
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 26.04.2011
- Tidligere navn: STL INVEST AS (2011 til 2012)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2011
- Regnskapsfører: [KONGSHAVN REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/822496822-kongshavn-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 230 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investeringer i aksjer og andre verdipapirer, samt hva hermed står i forbindelse, herunder å kunne delta i foretak som driver tilsvarende virksomhet.

## Kunngjøringer

- 05.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000240276&sokeverdi=996986586&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LUXUS FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/926599909-luxus-frisor-as) | Haugesund | - | 2,2 mill. kr | +15,5 % |
| [Z HÅRDESIGN AS](https://www.norscout.com/no/company/911985098-z-hardesign-as) | Haugesund | - | 2,03 mill. kr | −6,5 % |
| [EIKNES FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/994318535-eiknes-frisor-as) | Haugesund | - | 3,07 mill. kr | +19,4 % |
| [JULIAN'S BARBERSHOP AS](https://www.norscout.com/no/company/925539953-julian-s-barbershop-as) | Haugesund | - | 1,5 mill. kr | +4,8 % |
| [BALSAM OJH AS](https://www.norscout.com/no/company/821966442-balsam-ojh-as) | Haugesund | - | 3,52 mill. kr | +8,2 % |
| [MARILYN & JAMES AS](https://www.norscout.com/no/company/932568993-marilyn-james-as) | Haugesund | - | 1,48 mill. kr | +2,4 % |
| [SIGNATUR FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/921416849-signatur-frisor-as) | Haugesund | - | 4,41 mill. kr | +5,4 % |
| [HÅRFAGRE FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/912173445-harfagre-frisor-as) | Haugesund | - | 1,45 mill. kr | +2,0 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.09.2026.
