---
title: "VESTFOSSEN INNKJØPSLAG AS (996997510): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VESTFOSSEN INNKJØPSLAG AS i Øvre Eiker hadde 2,35 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/996997510-vestfossen-innkjopslag-as"
---

# VESTFOSSEN INNKJØPSLAG AS

Utleie av egen eller leid fast eiendom · Øvre Eiker

- Org.nr: 996 997 510
- Telefon: 32 75 05 54
- Styreleder: Per Olaf Lundteigen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,35 mill. kr (+3,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 946 626 kr (Margin 40,3 %)
- Etablert: 2011

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 6,0 % (tilfredsstillende). Ned fra 12,9 % i 2024
- Likviditet: 8,43 (meget god). Opp fra 3,39 i 2024
- Soliditet: 41,9 % (meget god). Ned fra 61,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 7,0 % | 11,9 % | 12,9 % | 6,0 % |
| Driftsmargin | 60,5 % | 45,5 % | 71,6 % | 71,2 % | 40,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 17,5 % | 17,2 % | 4,2 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 3,02 | 3,39 | 8,43 |
| Soliditet | 38,3 % | 43,5 % | 53,6 % | 61,2 % | 41,9 % |
| Gjeldsgrad | 1,6 | 1,3 | 0,9 | 0,6 | 1,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 368 | 2 137 | 2 158 | 2 269 | 2 352 |
| Driftsresultat | 1 433 | 973 | 1 545 | 1 615 | 947 |
| Årsresultat | 825 | 425 | 854 | 967 | 248 |
| Driftsmargin | 60,5 % | 45,5 % | 71,6 % | 71,2 % | 40,3 % |
| Sum gjeld | 8 762 | 7 608 | 5 815 | 4 874 | 11 024 |
| Sum driftskostnader | 935 | 1 165 | 613 | 655 | 1 405 |
| Finansresultat | −342 | −398 | −446 | −374 | −618 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 098 | 1 241 | 328 |
| Anleggsmidler | 12 113 | 11 771 | 11 497 | 11 222 | 14 828 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 038 | 1 340 | 4 132 |
| Sum eiendeler | 14 203 | 13 474 | 12 535 | 12 562 | 18 960 |
| Egenkapital | 5 441 | 5 867 | 6 720 | 7 688 | 7 936 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 344 | 395 | 490 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 5 471 | 4 479 | - |

## Ledelse og styre

- Per Olaf Lundteigen: Styrets leder
- Randi Ørmen: Styremedlem
- Jens Petter Strand: Styremedlem
- Tor Kristoffer Flesaker: Styremedlem
- Frank Borgen: Styremedlem
- Henry Brekke: Varamedlem
- Knut Olav Bakkene: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Haug Regnskapslag SA, Stasjonsgata 83, 3300 Hokksund
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- Etablert: 25.05.2011
- Aksjekapital: 154 500 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2012
- Regnskapsfører: HAUG REGNSKAPSLAG SA
- Størrelse: Nr. 14 728 av 46 521 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Utbygging, drift og forvaltning av selskapets faste eiendommer, samt investering i ytterligere eiendommer dersom det er hensiktsmessig i ved forvaltningen av eksisterende eiendom.

## Siste endringer

- 27.05.2026: Styret endret
- 17.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 27.05.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000303130&sokeverdi=996997510&spraak=nb)
- 06.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000244910&sokeverdi=996997510&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HELLEFOSS INDUSTRIEIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/911655683-hellefoss-industrieiendom-as) | Øvre Eiker | - | 2,38 mill. kr | +3,9 % |
| [BEMOTO EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/924565519-bemoto-eiendom-as) | Øvre Eiker | - | 2,34 mill. kr | +29,1 % |
| [INDUSTRIVEIEN 22 AS](https://www.norscout.com/no/company/917666350-industriveien-22-as) | Øvre Eiker | - | 2,39 mill. kr | +5,6 % |
| [ELEKTROVEIEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/914461049-elektroveien-holding-as) | Øvre Eiker | - | 2,33 mill. kr | +52,2 % |
| [GARA EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/988078077-gara-eiendom-as) | Øvre Eiker | - | 2,4 mill. kr | −11,5 % |
| [FISKUM KOMBIBYGG 4 AS](https://www.norscout.com/no/company/930890510-fiskum-kombibygg-4-as) | Øvre Eiker | - | 2,32 mill. kr | +6,9 % |
| [STEINBERG NÆRINGSPARK A/S](https://www.norscout.com/no/company/992920750-steinberg-naeringspark-a-s) | Øvre Eiker | - | 2,4 mill. kr | −4,7 % |
| [VARD1 AS](https://www.norscout.com/no/company/961778549-vard1-as) | Øvre Eiker | - | 2,31 mill. kr | +2,4 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Eiendomsselskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/bergen)
- [Eiendomsselskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/trondheim)
- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Eiendomsselskaper i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/kristiansand)
- [Eiendomsselskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/baerum)

Kilde: Norscout. Oppdatert 28.05.2026.
