---
title: "INVISIBLE HAND AS (997356640): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "INVISIBLE HAND AS i Stavanger hadde 216 445 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Trond Arve Stamnes. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/997356640-invisible-hand-as"
---

# INVISIBLE HAND AS

Andre egeninvesteringsselskaper · Stavanger

- Org.nr: 997 356 640
- Telefon: 901 71 520
- Daglig leder: Trond Arve Stamnes (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 216 445 kr
- Driftsresultat 2025: 81 771 kr (Margin 37,8 %)
- Etablert: 2011

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 30,6 % (meget god). Opp fra 30,2 % i 2024
- Likviditet: 108,27 (meget god). Opp fra 1,46 i 2024
- Soliditet: 99,4 % (meget god). Opp fra 76,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 30,2 % | 30,6 % |
| Driftsmargin | - | - | 37,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 39,9 % | 34,5 % |
| Likviditetsgrad | - | 1,46 | 108,27 |
| Soliditet | 68,2 % | 76,2 % | 99,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,5 | 0,3 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 0 | 216 |
| Driftsresultat | −14 | −21 | 82 |
| Årsresultat | 813 | 5 426 | 6 480 |
| Driftsmargin | - | - | 37,8 % |
| Sum gjeld | 5 418 | 4 857 | 138 |
| Sum driftskostnader | 14 | 21 | 135 |
| Finansresultat | 826 | 5 447 | 6 398 |
| Resultat før skatt | - | 5 426 | 6 480 |
| Anleggsmidler | 12 772 | 13 352 | 7 252 |
| Omløpsmidler | - | 7 066 | 14 927 |
| Sum eiendeler | 17 054 | 20 418 | 22 179 |
| Egenkapital | 11 636 | 15 561 | 22 041 |
| Kortsiktig gjeld | - | 4 857 | 138 |
| Langsiktig gjeld | - | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Trond Arve Stamnes: Daglig leder og styrets leder
- Camilla Stamnes: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Steingata 102G, 4023 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 64.323 Andre egeninvesteringsselskaper
- Etablert: 07.09.2011
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [SANNA REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/935989493-sanna-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 222 av 2 237 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i verdipapirer og eiendom samt catering og eventvirksomhet.

## Siste endringer

- 07.10.2026: Regnskapsfører endret
- 24.03.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 27.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000442357&sokeverdi=997356640&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TENORA AS](https://www.norscout.com/no/company/989113127-tenora-as) | Stavanger | - | 225 117 kr | - |
| [J&J AARRESTAD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/989033212-j-j-aarrestad-holding-as) | Stavanger | - | 203 000 kr | - |
| [ANNE-LISE SVANDALSFLONA AS](https://www.norscout.com/no/company/920136443-anne-lise-svandalsflona-as) | Stavanger | - | 227 224 kr | - |
| [ANTON AS](https://www.norscout.com/no/company/989066250-anton-as) | Stavanger | - | 178 988 kr | - |
| [PENSJON AS](https://www.norscout.com/no/company/920205615-pensjon-as) | Stavanger | - | 239 423 kr | - |
| [BRE INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/997432533-bre-invest-as) | Stavanger | - | 166 000 kr | - |
| [PJW INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/921642202-pjw-invest-as) | Stavanger | - | 363 850 kr | - |
| [AMPLO INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/914868246-amplo-invest-as) | Stavanger | - | 152 930 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 28.06.2026.
