---
title: "FEEL24 NORDTRONDELAG AS (997432436): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FEEL24 NORDTRONDELAG AS i Steinkjer hadde 9,41 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 16 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/997432436-feel24-nordtrondelag-as"
---

# FEEL24 NORDTRONDELAG AS

Treningssentervirksomhet · Steinkjer · Etablert 2011

- Org.nr: 997 432 436

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 9,41 mill. kr (+195,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 2,32 mill. kr (Margin 24,7 %)
- Ansatte: 16

## Ansatte

- september 2025: 16
- november 2025: 15

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 95,0 % (meget god)
- Likviditet: 1,03 (tilfredsstillende). Opp fra 0,84 i 2024
- Soliditet: 70,9 % (meget god). Opp fra 61,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 95,0 % |
| Driftsmargin | 1,5 % | −4,5 % | 24,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −18,1 % | 138,2 % |
| Likviditetsgrad | 0,99 | 0,84 | 1,03 |
| Soliditet | 60,8 % | 61,8 % | 70,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,6 | 0,6 | 0,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 367 | 3 185 | 9 412 |
| Driftsresultat | 51 | −144 | 2 322 |
| Årsresultat | 21 | −133 | 1 270 |
| Driftsmargin | 1,5 % | −4,5 % | 24,7 % |
| Sum gjeld | 645 | 538 | 1 013 |
| Sum driftskostnader | 3 315 | 3 329 | 7 090 |
| Finansresultat | −23 | −26 | −14 |
| Resultat før skatt | 28 | −170 | 2 308 |
| Anleggsmidler | 1 142 | 1 072 | 2 438 |
| Omløpsmidler | 504 | 335 | 1 047 |
| Sum eiendeler | 1 646 | 1 406 | 3 485 |
| Egenkapital | 1 001 | 869 | 2 472 |
| Kortsiktig gjeld | 509 | 396 | 1 013 |
| Langsiktig gjeld | 135 | 142 | - |

## Fakta

- Adresse: Sjøfartsgata 2, 7714 Steinkjer
- Postadresse: c/o BDO AS, Postboks 77, 8001 Bodø
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.130 Treningssentervirksomhet
- Etablert: 23.09.2011
- Størrelse: Nr. 83 av 854 i bransjen etter driftsinntekter

## Siste endringer

- 13.01.2026: Styret endret
- 13.01.2026: Daglig leder endret
- 28.10.2025: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 12.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000263730&sokeverdi=997432436&spraak=nb)
- 13.01.2026: [Sletting etter fusjon](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000012979&sokeverdi=997432436&spraak=nb)
- 28.10.2025: [Fusjonsbeslutning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000807491&sokeverdi=997432436&spraak=nb)
- 28.10.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000806191&sokeverdi=997432436&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SAGA FT AS](https://www.norscout.com/no/company/918058907-saga-ft-as) | Steinkjer | - | 4,63 mill. kr | +7,6 % |
| [HØVDINGGÅRDEN GYM OG FYSIOTERAPI AS](https://www.norscout.com/no/company/916059671-hovdinggarden-gym-og-fysioterapi-as) | Steinkjer | - | 458 101 kr | - |
| [SSA STEINKJER AS](https://www.norscout.com/no/company/925459941-ssa-steinkjer-as) | Steinkjer | 20 | 7,27 mill. kr | −9,5 % |
| [STEINKJERHALLEN AS](https://www.norscout.com/no/company/929101898-steinkjerhallen-as) | Steinkjer | 13 | 25,2 mill. kr | +1,9 % |
| [LYKKELAND STEINKJER AS](https://www.norscout.com/no/company/913292596-lykkeland-steinkjer-as) | Steinkjer | 27 | 8,63 mill. kr | +2,2 % |
| [STEINKJER GOLFSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/927726459-steinkjer-golfsenter-as) | Steinkjer | 7 | 2,06 mill. kr | −1,2 % |
| [STALL KRINGLA AS](https://www.norscout.com/no/company/923201610-stall-kringla-as) | Steinkjer | - | 1,98 mill. kr | −4,4 % |
| [STEINKJER SKIDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/982957346-steinkjer-skidrift-as) | Steinkjer | - | 946 047 kr | −20,1 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 19.03.2026.
