---
title: "TANNLEGE CONRAD MÜLLER AS (997518098): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TANNLEGE CONRAD MÜLLER AS i Alstahaug hadde 14,9 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 8 ansatte. Daglig leder er Conrad Stefan Müller. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/997518098-tannlege-conrad-muller-as"
---

# TANNLEGE CONRAD MÜLLER AS

Tannlegetjenester · Alstahaug · Etablert 2011

- Org.nr: 997 518 098
- Telefon: 75 04 04 44
- E-post: tannklinikk@tannlegeconradmuller.com
- Nettsted: [tannlegeconradmuller.com](https://www.tannlegeconradmuller.com)
- Daglig leder: Conrad Stefan Müller (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 14,9 mill. kr (+1,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 2,19 mill. kr (Margin 14,7 %)
- Ansatte: 8 (Uendret siden september 2025)

## Ansatte

- september 2025: 8
- juli 2026: 9

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 52,2 % (meget god). Ned fra 73,3 % i 2024
- Likviditet: 1,03 (tilfredsstillende). Ned fra 1,08 i 2024
- Soliditet: 9,1 % (svak). Ned fra 15,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 63,8 % | 65,3 % | 73,3 % | 52,2 % |
| Driftsmargin | 4,6 % | 16,5 % | 19,3 % | 19,2 % | 14,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 374,2 % | 482,8 % | 425,4 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,04 | 1,08 | 1,03 |
| Soliditet | 27,9 % | 20,6 % | 15,0 % | 15,3 % | 9,1 % |
| Gjeldsgrad | 2,6 | 3,8 | 5,7 | 5,5 | 9,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 8 626 | 8 405 | 10 304 | 14 674 | 14 863 |
| Driftsresultat | 394 | 1 389 | 1 992 | 2 811 | 2 186 |
| Årsresultat | 353 | 1 092 | 1 546 | 2 240 | 1 739 |
| Driftsmargin | 4,6 % | 16,5 % | 19,3 % | 19,2 % | 14,7 % |
| Sum gjeld | 1 308 | 2 066 | 2 974 | 3 693 | 3 890 |
| Sum driftskostnader | 8 232 | 7 016 | 8 312 | 11 863 | 12 677 |
| Finansresultat | 51 | 18 | −3 | 65 | 63 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 989 | 2 876 | 2 249 |
| Anleggsmidler | 204 | 229 | 406 | 367 | 270 |
| Omløpsmidler | - | - | 3 094 | 3 992 | 4 012 |
| Sum eiendeler | 1 815 | 2 604 | 3 499 | 4 359 | 4 282 |
| Egenkapital | 507 | 537 | 526 | 666 | 392 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 967 | 3 688 | 3 887 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 7 | 6 | - |

## Ledelse og styre

- Conrad Stefan Müller: Daglig leder og styrets leder
- Paul Müller: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Torolv Kveldulvsons gate 25, 8800 Sandnessjøen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 86.230 Tannlegetjenester
- Etablert: 28.09.2011
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [HELGELAND REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/823130422-helgeland-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [ASPIA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/923792457-aspia-norge-as)
- Størrelse: Nr. 131 av 1 770 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive tannlegepraksis og hva som naturlig hører under dette.

## Siste endringer

- 31.10.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 09.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000253528&sokeverdi=997518098&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TANNLEGE KYNSVEEN AS](https://www.norscout.com/no/company/970983619-tannlege-kynsveen-as) | Alstahaug | 9 | 9,88 mill. kr | +10,8 % |
| [KJEVEORTOPED HENRIETTE TOSTRUP AAS AS](https://www.norscout.com/no/company/919603755-kjeveortoped-henriette-tostrup-aas-as) | Alstahaug | - | 9,39 mill. kr | +0,1 % |
| [MÜLLER EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/997480902-muller-eiendom-as) | Alstahaug | - | 845 832 kr | - |
| [CONRAD MÜLLER HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/997456793-conrad-muller-holding-as) | Alstahaug | - | 0 kr | - |
| [SANDNESSJØEN FYSIKALSKE AS](https://www.norscout.com/no/company/987927852-sandnessjoen-fysikalske-as) | Alstahaug | - | 6,66 mill. kr | +5,4 % |
| [GAUPEN AS](https://www.norscout.com/no/company/932570718-gaupen-as) | Alstahaug | - | 4,07 mill. kr | +2,3 % |
| [BREDVOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/989877429-bredvold-as) | Alstahaug | - | 3,03 mill. kr | +0,4 % |
| [JON SIVERTSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/897800772-jon-sivertsen-as) | Alstahaug | - | 2,33 mill. kr | +1,7 % |

## Bedriftslister

- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [Helsebedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/bergen)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Helsebedrifter i Asker](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 10.05.2026.
