---
title: "BARE CLINIC DRIFT AS (997579348): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BARE CLINIC DRIFT AS i Stavanger hadde 16 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 27 ansatte. Daglig leder er Guro Bergesen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/997579348-bare-clinic-drift-as"
---

# BARE CLINIC DRIFT AS

Skjønnhetspleie · Stavanger · Etablert 2011

- Org.nr: 997 579 348
- Telefon: 51 52 09 30
- E-post: kunde@bareclinic.no
- Nettsted: [bareclinic.no](https://www.bareclinic.no)
- Daglig leder: Guro Bergesen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 16 mill. kr (+10,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,09 mill. kr (Margin 6,8 %)
- Ansatte: 27 (Ned fra 31 i oktober 2025)

## Ansatte

- september 2025: 32
- oktober 2025: 31
- januar 2026: 30
- mars 2026: 31
- april 2026: 29
- mai 2026: 33
- august 2026: 31
- september 2026: 29
- oktober 2026: 27

### Per sted

- Stavanger: 16 ansatte
- Sandnes: 11 ansatte

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 19,5 % (meget god). Opp fra −2,1 % i 2024
- Likviditet: 1,30 (tilfredsstillende). Ned fra 1,42 i 2024
- Soliditet: 23,4 % (god). Ned fra 30,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 5,1 % | 3,1 % | −2,1 % | 19,5 % |
| Driftsmargin | 2,5 % | 1,9 % | 0,8 % | −1,7 % | 6,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 8,5 % | −7,6 % | 73,3 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,34 | 1,42 | 1,30 |
| Soliditet | 55,5 % | 46,6 % | 26,2 % | 30,3 % | 23,4 % |
| Gjeldsgrad | 0,8 | 1,1 | 2,8 | 2,3 | 3,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 7 690 | 14 673 | 15 401 | 14 437 | 15 991 |
| Driftsresultat | 195 | 284 | 125 | −244 | 1 090 |
| Årsresultat | 166 | 236 | 163 | −140 | 930 |
| Driftsmargin | 2,5 % | 1,9 % | 0,8 % | −1,7 % | 6,8 % |
| Sum gjeld | 2 323 | 3 597 | 5 075 | 3 820 | 5 195 |
| Sum driftskostnader | 7 496 | 14 388 | 15 276 | 14 682 | 14 900 |
| Finansresultat | 18 | 18 | 85 | 113 | 102 |
| Resultat før skatt | - | - | 210 | −132 | 1 192 |
| Anleggsmidler | 11 | 98 | 93 | 54 | 27 |
| Omløpsmidler | - | - | 6 784 | 5 427 | 6 759 |
| Sum eiendeler | 5 225 | 6 735 | 6 877 | 5 481 | 6 786 |
| Egenkapital | 2 902 | 3 138 | 1 801 | 1 661 | 1 591 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 5 075 | 3 820 | 5 195 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Guro Bergesen: Daglig leder og styrets leder
- Anfinn Bergesen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Kirkegata 27, 4006 Stavanger
- Postadresse: c/o BARE clinic AS, Kirkegata 27, 4006 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.220 Skjønnhetspleie
- Etablert: 02.11.2011
- Tidligere navn: BARE CLINIC SANDNES AS (2011 til 2019)
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2012
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Størrelse: Nr. 11 av 832 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Hudpleie og salg av hudpleieartikler. I tillegg produkt- og tjenestetilbud på område som hører inn under personlig velvære, samt produkt- og tjenester som ligger nært opp til overnevnte.

## Siste endringer

- 06.10.2026: Revisor endret
- 02.07.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 06.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000787049&sokeverdi=997579348&spraak=nb)
- 01.07.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000481264&sokeverdi=997579348&spraak=nb)
- 21.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000132865&sokeverdi=997579348&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ARDOR & COMPANY AS](https://www.norscout.com/no/company/926768123-ardor-company-as) | Stavanger | 18 | 12,7 mill. kr | +26,4 % |
| [LASHES BY KASJA STAVANGER AS](https://www.norscout.com/no/company/925688916-lashes-by-kasja-stavanger-as) | Stavanger | 6 | 6,78 mill. kr | −0,7 % |
| [GRØNNESTAD HÅRKLINIKK & FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/981514319-gronnestad-harklinikk-frisor-as) | Stavanger | 6 | 4,08 mill. kr | +1,7 % |
| [CHAKEN NAIL STUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/934311280-chaken-nail-studio-as) | Stavanger | 6 | 1,29 mill. kr | - |
| [KLINIKK ASENA AS](https://www.norscout.com/no/company/997629132-klinikk-asena-as) | Stavanger | 5 | 2,58 mill. kr | −1,2 % |
| [MADLA HUD & FOTKLINIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/996825663-madla-hud-fotklinikk-as) | Stavanger | - | 7,11 mill. kr | −4,5 % |
| [STAVANGER HUDKLINIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/934011430-stavanger-hudklinikk-as) | Stavanger | - | 4,79 mill. kr | - |
| [VELBEHAG KIRKEGATA 31 AS](https://www.norscout.com/no/company/833637452-velbehag-kirkegata-31-as) | Stavanger | - | 3,7 mill. kr | +136,9 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
