---
title: "CAMP ARVESEN AS (997587251): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CAMP ARVESEN AS i Molde hadde 105 985 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Kurt Asle Arvesen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/997587251-camp-arvesen-as"
---

# CAMP ARVESEN AS

Opplevelsesaktiviteter · Molde

- Org.nr: 997 587 251
- Daglig leder: Kurt Asle Arvesen (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 105 985 kr (+2,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 70 046 kr (Margin 66,1 %)
- Etablert: 2011

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 13,0 % (god). Opp fra 7,3 % i 2024
- Likviditet: 0,17 (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,09 i 2024
- Soliditet: −70,1 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −93,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 7,3 % | 13,0 % |
| Driftsmargin | 51,9 % | 34,3 % | 66,1 % |
| Likviditetsgrad | 0,02 | 0,09 | 0,17 |
| Soliditet | −108,6 % | −93,9 % | −70,1 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 128 | 103 | 106 |
| Driftsresultat | 66 | 35 | 70 |
| Årsresultat | 53 | 36 | 70 |
| Driftsmargin | 51,9 % | 34,3 % | 66,1 % |
| Sum gjeld | 979 | 979 | 980 |
| Sum driftskostnader | 61 | 68 | 36 |
| Finansresultat | −13 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 53 | 36 | 70 |
| Anleggsmidler | 446 | 414 | 414 |
| Omløpsmidler | 23 | 91 | 162 |
| Sum eiendeler | 469 | 505 | 576 |
| Egenkapital | −510 | −474 | −404 |
| Kortsiktig gjeld | 979 | 979 | 980 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Kurt Asle Arvesen: Daglig leder og styremedlem
- Stig Arild Arvesen: Styrets leder
- Ellen Undseth: Styremedlem
- Nina Arvesen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Eresfjord, 6470 Eresfjord
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.291 Opplevelsesaktiviteter
- Etablert: 15.10.2011
- Aksjekapital: 200 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [WILLA REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/924988991-willa-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 356 av 416 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Fiske og opplevelsesturisme samt utleie av fast eiendom. Deltagelse i andre selskap med lignende formål.

## Kunngjøringer

- 30.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000633448&sokeverdi=997587251&spraak=nb)
- 04.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000674280&sokeverdi=997587251&spraak=nb)
- 04.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000674279&sokeverdi=997587251&spraak=nb)
- 04.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000674278&sokeverdi=997587251&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VEKTRA AS](https://www.norscout.com/no/company/935864860-vektra-as) | Molde | - | 72 000 kr | - |
| [STØTAR AS](https://www.norscout.com/no/company/917875073-stotar-as) | Molde | - | 0 kr | - |
| [VALSTRAND INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/935787629-valstrand-invest-as) | Molde | - | - | - |
| [MØLLA TRENING AS](https://www.norscout.com/no/company/935161649-molla-trening-as) | Molde | - | 294 486 kr | - |
| [LÅVEN TRENINGSSTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/912154343-laven-treningsstudio-as) | Molde | - | 777 058 kr | - |
| [MOLDE PERFORMANCE CENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/914253993-molde-performance-center-as) | Molde | - | 1,29 mill. kr | −41,3 % |
| [P.HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/919439408-p-holding-as) | Molde | - | 0 kr | - |
| [XT MOLDE AS](https://www.norscout.com/no/company/934055152-xt-molde-as) | Molde | - | 1,46 mill. kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 31.07.2026.
