---
title: "PERU HOLDING AS (997742796): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PERU HOLDING AS i Molde hadde 200 000 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Petter Normann Rudi. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/997742796-peru-holding-as"
---

# PERU HOLDING AS

Uoppgitt · Molde

- Org.nr: 997 742 796
- Daglig leder: Petter Normann Rudi (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 200 000 kr
- Driftsresultat 2025: 131 447 kr (Margin 65,7 %)
- Etablert: 2011

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 1,8 % (svak). Opp fra −25,7 % i 2024
- Likviditet: 37,22 (meget god). Opp fra 33,34 i 2024
- Soliditet: −32,7 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −35,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −25,7 % | 1,8 % |
| Driftsmargin | - | - | 65,7 % |
| Likviditetsgrad | 72,26 | 33,34 | 37,22 |
| Soliditet | −1,7 % | −35,6 % | −32,7 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 200 |
| Driftsresultat | −31 | −2 101 | 131 |
| Årsresultat | −29 | −2 441 | 131 |
| Driftsmargin | - | - | 65,7 % |
| Sum gjeld | 9 241 | 9 898 | 10 008 |
| Sum driftskostnader | 31 | 2 101 | 69 |
| Finansresultat | 0 | −290 | 0 |
| Resultat før skatt | −31 | −2 391 | 131 |
| Anleggsmidler | 7 968 | 5 798 | 5 865 |
| Omløpsmidler | 1 115 | 1 500 | 1 675 |
| Sum eiendeler | 9 082 | 7 299 | 7 540 |
| Egenkapital | −158 | −2 599 | −2 468 |
| Kortsiktig gjeld | 15 | 45 | 45 |
| Langsiktig gjeld | 9 225 | 9 853 | - |

## Ledelse og styre

- Petter Normann Rudi: Daglig leder og styrets leder
- Ole Andreas Nistad: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Bekkevollvegen 17, 6414 Molde
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 12.12.2011
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 20.08.2025
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET SMN AS](https://www.norscout.com/no/company/936285066-sparebank-1-regnskapshuset-smn-as)
- Størrelse: Nr. 2 964 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eie aksjer og drive investering i andre selskap og alt som naturlig hører her under.

## Siste endringer

- 14.11.2025: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 29.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000627653&sokeverdi=997742796&spraak=nb)
- 14.11.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000835589&sokeverdi=997742796&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GIUSEPPE AS](https://www.norscout.com/no/company/934100700-giuseppe-as) | Molde | - | 201 750 kr | - |
| [TOVEN EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/897762552-toven-eiendom-as) | Molde | - | 137 970 kr | - |
| [LEVEN AS](https://www.norscout.com/no/company/921157312-leven-as) | Molde | - | 217 095 kr | - |
| [MRC EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/934099621-mrc-eiendom-as) | Molde | - | 134 250 kr | - |
| [STÅL AS](https://www.norscout.com/no/company/925906115-stal-as) | Molde | - | 244 019 kr | - |
| [RØDVEGEN 5 AS](https://www.norscout.com/no/company/931124919-rodvegen-5-as) | Molde | - | 124 510 kr | - |
| [HAGA ØKONOMI AS](https://www.norscout.com/no/company/992847344-haga-okonomi-as) | Molde | - | 263 661 kr | −79,1 % |
| [E2 SOFTWARE AS](https://www.norscout.com/no/company/917373434-e2-software-as) | Molde | - | 74 881 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 30.07.2026.
