---
title: "ELVIS FRISØR AS (997800427): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ELVIS FRISØR AS i Stavanger hadde 7,33 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 12 ansatte. Daglig leder er Nasih Perdaud. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/997800427-elvis-frisor-as"
---

# ELVIS FRISØR AS

Frisering og barbering · Stavanger · Etablert 2012

- Org.nr: 997 800 427
- Telefon: 51 52 25 55
- E-post: elvis42@live.no
- Daglig leder: Nasih Perdaud (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 7,33 mill. kr (−1,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 595 083 kr (Margin 8,1 %)
- Ansatte: 12 (Opp fra 11 i desember 2025)

## Ansatte

- november 2025: 12
- desember 2025: 11
- januar 2026: 12
- mars 2026: 13
- april 2026: 15
- juni 2026: 13
- juli 2026: 14
- august 2026: 15
- september 2026: 13
- oktober 2026: 12

### Per sted

- Stavanger: 12 ansatte · 2 avdelinger
- Sandnes: Ingen oppgitt · 2 avdelinger
- Kleppe: Ingen oppgitt
- Randaberg: Ingen oppgitt
- Sola: Ingen oppgitt

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 18,4 % (meget god). Ned fra 29,9 % i 2024
- Likviditet: 3,33 (meget god). Opp fra 3,11 i 2024
- Soliditet: 70,8 % (meget god). Opp fra 68,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 19,6 % | 23,0 % | 29,9 % | 18,4 % |
| Driftsmargin | 12,8 % | 6,7 % | 8,4 % | 12,6 % | 8,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 38,0 % | 45,0 % | 26,3 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,74 | 3,11 | 3,33 |
| Soliditet | 49,4 % | 55,7 % | 64,2 % | 68,2 % | 70,8 % |
| Gjeldsgrad | 1,0 | 0,8 | 0,6 | 0,5 | 0,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 6 978 | 6 636 | 6 748 | 7 406 | 7 326 |
| Driftsresultat | 891 | 447 | 565 | 935 | 595 |
| Årsresultat | 695 | 348 | 481 | 791 | 548 |
| Driftsmargin | 12,8 % | 6,7 % | 8,4 % | 12,6 % | 8,1 % |
| Sum gjeld | 1 057 | 1 099 | 1 038 | 1 234 | 1 111 |
| Sum driftskostnader | 6 087 | 6 189 | 6 183 | 6 470 | 6 731 |
| Finansresultat | - | −1 | 51 | 79 | 108 |
| Resultat før skatt | - | - | 616 | 1 014 | 704 |
| Anleggsmidler | 123 | 66 | 54 | 43 | 114 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 845 | 3 842 | 3 696 |
| Sum eiendeler | 2 089 | 2 479 | 2 899 | 3 885 | 3 811 |
| Egenkapital | 1 032 | 1 380 | 1 861 | 2 651 | 2 700 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 038 | 1 234 | 1 111 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Nasih Perdaud: Daglig leder og styrets leder
- Ahlam Mustafa: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Brønngata 88, 4024 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 02.01.2012
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2012
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Regnskapsfører: [JANSSON & LARSEN REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/979713894-jansson-larsen-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 189 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Frisørsalong, annen skjønnhetspleie, salg av produkter og det som står i forbindelse med.

## Siste endringer

- 06.10.2026: Revisor endret
- 02.07.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 06.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000787089&sokeverdi=997800427&spraak=nb)
- 11.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000535944&sokeverdi=997800427&spraak=nb)
- 01.07.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000481305&sokeverdi=997800427&spraak=nb)
- 12.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000578041&sokeverdi=997800427&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VENKE'S HÅRDESIGN AS](https://www.norscout.com/no/company/994314890-venke-s-hardesign-as) | Stavanger | 14 | 13,5 mill. kr | −1,9 % |
| [HAIR & THERE FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/976078934-hair-there-frisor-as) | Stavanger | 11 | 8,57 mill. kr | +8,0 % |
| [SEZAR GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/937893736-sezar-group-as) | Stavanger | 16 | - | - |
| [HAIRFORCE AS](https://www.norscout.com/no/company/820288912-hairforce-as) | Stavanger | 10 | 5,03 mill. kr | −11 % |
| [STUDIO ALF AVD STAVANGER AS](https://www.norscout.com/no/company/967671320-studio-alf-avd-stavanger-as) | Stavanger | 20 | 13,1 mill. kr | +12,1 % |
| [BAROKK STAVANGER AS](https://www.norscout.com/no/company/992469161-barokk-stavanger-as) | Stavanger | 8 | 8,25 mill. kr | −12 % |
| [SEZAR AS](https://www.norscout.com/no/company/922968926-sezar-as) | Stavanger | 23 | 6,93 mill. kr | +22,8 % |
| [GRØNNESTAD HÅRDESIGN OLAVSKLEIVÅ AS](https://www.norscout.com/no/company/981466586-gronnestad-hardesign-olavskleiva-as) | Stavanger | 8 | 6,53 mill. kr | +15,9 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
