---
title: "STAAL HAAR AS (998006791): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STAAL HAAR AS i Osterøy hadde 2,77 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 5 ansatte. Daglig leder er Kjersti Lillejord. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/998006791-staal-haar-as"
---

# STAAL HAAR AS

Frisering og barbering · Osterøy · Etablert 2012

- Org.nr: 998 006 791
- Telefon: 56 39 11 91
- E-post: post@staalhaar.no
- Nettsted: [staalhaar.no](https://www.staalhaar.no)
- Daglig leder: Kjersti Lillejord (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,77 mill. kr (−23,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −56 746 kr (Margin −2,1 %)
- Ansatte: 5

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −2,8 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 3,3 % i 2024
- Likviditet: 1,60 (god). Opp fra 1,49 i 2024
- Soliditet: 40,3 % (meget god). Opp fra 35,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 3,3 % | −2,8 % |
| Driftsmargin | −1,5 % | 0,7 % | −2,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 6,4 % | −11,4 % |
| Likviditetsgrad | 1,45 | 1,49 | 1,60 |
| Soliditet | 33,6 % | 35,2 % | 40,3 % |
| Gjeldsgrad | 2,0 | 1,8 | 1,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 349 | 3 604 | 2 766 |
| Driftsresultat | −49 | 26 | −57 |
| Årsresultat | −38 | 23 | −53 |
| Driftsmargin | −1,5 % | 0,7 % | −2,1 % |
| Sum gjeld | 918 | 896 | 653 |
| Sum driftskostnader | 3 399 | 3 578 | 2 823 |
| Finansresultat | 11 | 4 | 4 |
| Resultat før skatt | −38 | 31 | −53 |
| Anleggsmidler | 48 | 48 | 48 |
| Omløpsmidler | 1 333 | 1 335 | 1 046 |
| Sum eiendeler | 1 381 | 1 383 | 1 094 |
| Egenkapital | 464 | 486 | 441 |
| Kortsiktig gjeld | 918 | 896 | 653 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Kjersti Lillejord: Daglig leder og styremedlem
- Janne Daltveit: Styrets leder
- Eirin Bysheim: Styremedlem
- Madelen Reigstad: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Lonevåg senter, 5282 Lonevåg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 23.01.2012
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2012
- Regnskapsfører: [ENORA AS](https://www.norscout.com/no/company/935701430-enora-as)
- Størrelse: Nr. 934 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Frisørsalong.

## Siste endringer

- 12.10.2026: Regnskapsfører endret
- 26.02.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 25.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000435009&sokeverdi=998006791&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HANS & HENNES HÅRCENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/992739290-hans-hennes-harcenter-as) | Osterøy | 6 | 4,32 mill. kr | +35,1 % |
| [PEPPINO HÅRSTUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/982891574-peppino-harstudio-as) | Osterøy | - | 1,75 mill. kr | +7,9 % |
| [REVHEIM GRAVFERDSHJELP AS](https://www.norscout.com/no/company/931694294-revheim-gravferdshjelp-as) | Osterøy | - | 3,11 mill. kr | −8,6 % |
| [IBRA AS](https://www.norscout.com/no/company/929089235-ibra-as) | Osterøy | - | 2,02 mill. kr | +26,6 % |
| [GRÅMOEN AS](https://www.norscout.com/no/company/934898346-gramoen-as) | Osterøy | - | 0 kr | - |
| [THE MAN CAVE BARBER LOUNGE AS](https://www.norscout.com/no/company/921117930-the-man-cave-barber-lounge-as) | Kristiansand | 5 | 2,77 mill. kr | −25,4 % |
| [KLIPPET OG KLART AS](https://www.norscout.com/no/company/913510593-klippet-og-klart-as) | Hå | 5 | 2,76 mill. kr | +10,5 % |
| [SKOGEN FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/822395252-skogen-frisor-as) | Drammen | 5 | 2,78 mill. kr | +6,0 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 26.06.2026.
