---
title: "RONNY OG HEIDI AS (998053781): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "RONNY OG HEIDI AS i Rælingen hadde 16 800 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/998053781-ronny-og-heidi-as"
---

# RONNY OG HEIDI AS

Undervisning innenfor idrett og rekreasjon · Rælingen

- Org.nr: 998 053 781
- Styreleder: Ronny Døhli

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 16 800 kr (+105,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 5 913 kr (Margin 35,2 %)
- Etablert: 2012

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 195,6 % (meget god)
- Soliditet: 92,2 % (meget god). Opp fra −605,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 195,6 % |
| Driftsmargin | - | −33,3 % | 35,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −1 466,6 % | 231,3 % |
| Soliditet | 50,8 % | −605,2 % | 92,2 % |
| Gjeldsgrad | 1,0 | - | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 8 | 17 |
| Driftsresultat | −10 | −3 | 6 |
| Årsresultat | −10 | −104 | 666 |
| Driftsmargin | - | −33,3 % | 35,2 % |
| Sum gjeld | 58 | 53 | 53 |
| Sum driftskostnader | 10 | 11 | 11 |
| Finansresultat | - | −102 | 660 |
| Resultat før skatt | −10 | −104 | 666 |
| Anleggsmidler | 102 | 0 | 660 |
| Omløpsmidler | 15 | 7 | 13 |
| Sum eiendeler | 117 | 7 | 673 |
| Egenkapital | 59 | −45 | 621 |
| Langsiktig gjeld | 58 | 53 | 53 |

## Ledelse og styre

- Ronny Døhli: Styrets leder
- Heidi Døhli: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Tristilhøgda 2, 2008 Fjerdingby
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 85.510 Undervisning innenfor idrett og rekreasjon
- Etablert: 26.01.2012
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [PENNY AS](https://www.norscout.com/no/company/835853772-penny-as)
- Størrelse: Nr. 912 av 961 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i aksjer og deltakelse i andre selskaper med alt som naturlig vil falle inn under dette. Samt trening, foredrag og konsulentvirksomhet.

## Siste endringer

- 18.05.2026: Regnskapsfører endret
- 17.02.2026: Regnskapsfører endret
- 17.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 21.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000581823&sokeverdi=998053781&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HEKTNER GÅRD](https://www.norscout.com/no/company/987430451-hektner-gard) | Rælingen | - | 644 874 kr | −47,6 % |
| [RECOVIA AS](https://www.norscout.com/no/company/937268785-recovia-as) | Rælingen | - | - | - |
| [TEAM BERGE AS](https://www.norscout.com/no/company/918632298-team-berge-as) | Rælingen | - | 2,47 mill. kr | +76,8 % |
| [CASPAR SEIP AS](https://www.norscout.com/no/company/827247162-caspar-seip-as) | Rælingen | - | 191 995 kr | - |
| [BRAIN MOVERS AS](https://www.norscout.com/no/company/913989295-brain-movers-as) | Rælingen | - | 1 800 kr | - |
| [HUGINN OG MUNINN AS](https://www.norscout.com/no/company/935996031-huginn-og-muninn-as) | Rælingen | - | 274 982 kr | - |
| [REBKO AS](https://www.norscout.com/no/company/925716332-rebko-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |
| [SVING TRAFIKKSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/936168280-sving-trafikksenter-as) | Rælingen | - | 508 973 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 22.07.2026.
