---
title: "ANDERSENS GYM & KAFFE AS (998070708): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ANDERSENS GYM & KAFFE AS i Nittedal hadde 727 878 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/998070708-andersens-gym-kaffe-as"
---

# ANDERSENS GYM & KAFFE AS

Treningssentervirksomhet · Nittedal

- Org.nr: 998 070 708
- Telefon: 488 67 234
- Styreleder: Raymond Andersen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 727 878 kr (+47,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 308 239 kr (Margin 42,3 %)
- Etablert: 2012

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 100,6 % (meget god). Opp fra 92,9 % i 2024
- Likviditet: 3,81 (meget god). Opp fra 3,03 i 2024
- Soliditet: 73,8 % (meget god). Opp fra 67,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 92,9 % | 100,6 % |
| Driftsmargin | 25,7 % | 20,5 % | 42,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 164,8 % | 139,4 % |
| Likviditetsgrad | 0,93 | 3,03 | 3,81 |
| Soliditet | 32,5 % | 67,0 % | 73,8 % |
| Gjeldsgrad | 2,1 | 0,5 | 0,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 267 | 495 | 728 |
| Driftsresultat | 69 | 101 | 308 |
| Årsresultat | 50 | 79 | 240 |
| Driftsmargin | 25,7 % | 20,5 % | 42,3 % |
| Sum gjeld | 45 | 50 | 121 |
| Sum driftskostnader | 198 | 393 | 420 |
| Finansresultat | −5 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 64 | 101 | 308 |
| Anleggsmidler | 25 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 42 | 151 | 462 |
| Sum eiendeler | 67 | 151 | 462 |
| Egenkapital | 22 | 101 | 341 |
| Kortsiktig gjeld | 45 | 50 | 121 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Raymond Andersen: Styrets leder
- Ronny Andersen: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Haukerudsvingen 2, 1484 Hakadal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.130 Treningssentervirksomhet
- Etablert: 16.01.2012
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 676 av 851 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av helsestudio, samt alt hva som her hører til.

## Siste endringer

- 17.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 04.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000235103&sokeverdi=998070708&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ECHOTRENING AS](https://www.norscout.com/no/company/924592958-echotrening-as) | Nittedal | - | 964 186 kr | −20 % |
| [HEALTHQUEST AS](https://www.norscout.com/no/company/935677327-healthquest-as) | Nittedal | - | 44 066 kr | - |
| [MYRENS NITTEDAL AS](https://www.norscout.com/no/company/925244317-myrens-nittedal-as) | Nittedal | 44 | 16,7 mill. kr | +8,6 % |
| [M.T.G AS](https://www.norscout.com/no/company/928450147-m-t-g-as) | Nittedal | - | 730 550 kr | −28 % |
| [TRYGG LEIK AS](https://www.norscout.com/no/company/993033995-trygg-leik-as) | Nittedal | - | 640 700 kr | −65 % |
| [NITTEDAL INDOOR GOLF AS](https://www.norscout.com/no/company/928686965-nittedal-indoor-golf-as) | Nittedal | - | 923 396 kr | - |
| [ASTRID WANJA AS](https://www.norscout.com/no/company/921605218-astrid-wanja-as) | Nittedal | - | 156 000 kr | - |
| [QUBIK AS](https://www.norscout.com/no/company/921708386-qubik-as) | Nittedal | - | 2,11 mill. kr | +6,7 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
