---
title: "KVINESDAL GOLF AS (998099226): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "KVINESDAL GOLF AS i Kvinesdal hadde 724 156 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Pål Rune Kristoffersen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/998099226-kvinesdal-golf-as"
---

# KVINESDAL GOLF AS

Drift av idrettsanlegg · Kvinesdal

- Org.nr: 998 099 226
- Daglig leder: Pål Rune Kristoffersen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 724 156 kr (+6,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 163 954 kr (Margin 22,6 %)
- Etablert: 2012

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 3,56 (meget god). Ned fra 5,16 i 2024
- Soliditet: 54,5 % (meget god). Opp fra 36,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsmargin | 28,9 % | 23,2 % | 22,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 38,1 % | 34,4 % |
| Likviditetsgrad | 4,66 | 5,16 | 3,56 |
| Soliditet | 23,9 % | 36,5 % | 54,5 % |
| Gjeldsgrad | 3,2 | 1,7 | 0,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 668 | 681 | 724 |
| Driftsresultat | 193 | 158 | 164 |
| Årsresultat | 120 | 86 | 103 |
| Driftsmargin | 28,9 % | 23,2 % | 22,6 % |
| Sum gjeld | 784 | 580 | 364 |
| Sum driftskostnader | 475 | 523 | 560 |
| Finansresultat | −52 | −47 | −32 |
| Resultat før skatt | 141 | 110 | 132 |
| Anleggsmidler | 798 | 703 | 608 |
| Omløpsmidler | 233 | 209 | 191 |
| Sum eiendeler | 1 031 | 913 | 800 |
| Egenkapital | 247 | 333 | 436 |
| Kortsiktig gjeld | 50 | 41 | 54 |
| Langsiktig gjeld | 734 | 539 | 310 |

## Ledelse og styre

- Pål Rune Kristoffersen: Daglig leder og styrets leder
- Veronika Kristoffersen: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Pål-Rune Kristoffersen, Myrvegen 25, 4480 Kvinesdal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.110 Drift av idrettsanlegg
- Etablert: 09.03.2012
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2012
- Regnskapsfører: [ENORA AS](https://www.norscout.com/no/company/935701430-enora-as)
- Størrelse: Nr. 398 av 526 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av golftjenester og golfutstyr, kiosk- og kafeteriadrift, utleie av utstyr, delta i andre selskap samt det som derav naturlig følger.

## Siste endringer

- 24.03.2026: Regnskapsfører endret

## Kunngjøringer

- 24.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000139789&sokeverdi=998099226&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [KNABEN ALPINSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/919650362-knaben-alpinsenter-as) | Kvinesdal | - | 657 504 kr | −52,7 % |
| [INSTINCT KVINESDAL AS](https://www.norscout.com/no/company/921216785-instinct-kvinesdal-as) | Kvinesdal | - | 1,36 mill. kr | +23,4 % |
| [BUBO AS](https://www.norscout.com/no/company/924973609-bubo-as) | Kvinesdal | - | 49 445 kr | - |
| [LEIRIN SKILØYPER AS](https://www.norscout.com/no/company/937178654-leirin-skiloyper-as) | Nord-Aurdal | - | 728 001 kr | - |
| [HØDD TURNHALL AS](https://www.norscout.com/no/company/927499304-hodd-turnhall-as) | Ulstein | - | 716 223 kr | - |
| [STORÅSHALLEN AS](https://www.norscout.com/no/company/913080483-storashallen-as) | Orkland | - | 734 447 kr | - |
| [VOSS FOTBALL AS](https://www.norscout.com/no/company/987616253-voss-fotball-as) | Voss | - | 715 000 kr | - |
| [ALVØEN INNEGOLF AS](https://www.norscout.com/no/company/933459764-alvoen-innegolf-as) | Bergen | - | 745 029 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
