---
title: "ART FRISØRER AS (998409802): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ART FRISØRER AS i Nittedal hadde 783 282 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Bente Ihlen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/998409802-art-frisorer-as"
---

# ART FRISØRER AS

Frisering og barbering · Nittedal

- Org.nr: 998 409 802
- Daglig leder: Bente Ihlen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 783 282 kr (−11,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 180 505 kr (Margin 23 %)
- Etablert: 2012

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 26,9 % (meget god). Opp fra −2,6 % i 2024
- Likviditet: 8,74 (meget god). Opp fra 5,37 i 2024
- Soliditet: 88,6 % (meget god). Opp fra 82,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −2,6 % | 26,9 % |
| Driftsmargin | 7,8 % | −2,1 % | 23,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −3,3 % | 31,4 % |
| Likviditetsgrad | 4,29 | 5,37 | 8,74 |
| Soliditet | 77,8 % | 82,2 % | 88,6 % |
| Gjeldsgrad | 0,3 | 0,2 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 956 | 888 | 783 |
| Driftsresultat | 74 | −19 | 181 |
| Årsresultat | 56 | −17 | 144 |
| Driftsmargin | 7,8 % | −2,1 % | 23 % |
| Sum gjeld | 150 | 111 | 84 |
| Sum driftskostnader | 882 | 907 | 603 |
| Finansresultat | 0 | 2 | 2 |
| Resultat før skatt | 74 | −17 | 183 |
| Anleggsmidler | 33 | 26 | - |
| Omløpsmidler | 643 | 593 | 738 |
| Sum eiendeler | 676 | 620 | 738 |
| Egenkapital | 526 | 509 | 654 |
| Kortsiktig gjeld | 150 | 111 | 84 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Bente Ihlen: Daglig leder og styrets leder
- Tommy Agnar Ihlen: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Slattum terrasse 2, 1480 Slattum
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 05.05.2012
- Aksjekapital: 49 250 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2012
- Regnskapsfører: [FIRST ACCOUNTING AS](https://www.norscout.com/no/company/918088938-first-accounting-as)
- Størrelse: Nr. 2 236 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Frisering og annen skjønnhetspleie.

## Kunngjøringer

- 07.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000249469&sokeverdi=998409802&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RITA'S SALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/946173398-rita-s-salong-as) | Nittedal | - | 947 401 kr | - |
| [CHRISTINE KIRKEBY FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/880688812-christine-kirkeby-frisor-as) | Nittedal | - | 1,13 mill. kr | +3,9 % |
| [LAVIDA VU FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/997134133-lavida-vu-frisor-as) | Nittedal | - | 1,15 mill. kr | −1,0 % |
| [SALONG RITZ AS](https://www.norscout.com/no/company/928852474-salong-ritz-as) | Nittedal | - | 1,85 mill. kr | +16,3 % |
| [OKER AS](https://www.norscout.com/no/company/917463654-oker-as) | Nittedal | 6 | 5,46 mill. kr | +1,8 % |
| [KRISTINES HUD OG KROPPSPLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/918322833-kristines-hud-og-kroppspleie-as) | Nittedal | - | 840 105 kr | - |
| [SAVAGE BEAUTY AS](https://www.norscout.com/no/company/835880702-savage-beauty-as) | Nittedal | - | 302 388 kr | - |
| [T&V NAILS AS](https://www.norscout.com/no/company/932344483-t-v-nails-as) | Nittedal | - | 853 152 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 08.05.2026.
