---
title: "SM SERVICE & MONTERING AS (998490901): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SM SERVICE & MONTERING AS i Eidsvoll hadde 1,76 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Steinar Myrvold. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/998490901-sm-service-montering-as"
---

# SM SERVICE & MONTERING AS

Reparasjon og vedlikehold av husholdningsvarer og hageredskaper · Eidsvoll

- Org.nr: 998 490 901
- Telefon: 46 76 84 61
- E-post: s-myr2@online.no
- Daglig leder: Steinar Myrvold (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,76 mill. kr (+8,0 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 291 805 kr (Margin 16,6 %)
- Etablert: 2012

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 28,5 % (meget god). Opp fra 5,7 % i 2024
- Likviditet: 2,19 (meget god). Opp fra 1,98 i 2024
- Soliditet: 68,7 % (meget god). Ned fra 70,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 5,7 % | 28,5 % |
| Driftsmargin | 11,7 % | 3,1 % | 16,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 8,0 % | 40,6 % |
| Likviditetsgrad | 2,22 | 1,98 | 2,19 |
| Soliditet | 62,1 % | 70,5 % | 68,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,6 | 0,4 | 0,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 536 | 1 625 | 1 756 |
| Driftsresultat | 180 | 51 | 292 |
| Årsresultat | 125 | −10 | 289 |
| Driftsmargin | 11,7 % | 3,1 % | 16,6 % |
| Sum gjeld | 346 | 253 | 372 |
| Sum driftskostnader | 1 356 | 1 575 | 1 464 |
| Finansresultat | −9 | −4 | −3 |
| Resultat før skatt | 171 | 47 | 289 |
| Anleggsmidler | 230 | 374 | 394 |
| Omløpsmidler | 683 | 486 | 795 |
| Sum eiendeler | 914 | 860 | 1 188 |
| Egenkapital | 568 | 606 | 816 |
| Kortsiktig gjeld | 308 | 245 | 364 |
| Langsiktig gjeld | 38 | 8 | 8 |

## Ledelse og styre

- Steinar Myrvold: Daglig leder og styrets leder
- Nina-Kristin Lian: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Gullverket, Litoppen 1, 2080 Eidsvoll
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.220 Reparasjon og vedlikehold av husholdningsvarer og hageredskaper
- Etablert: 01.06.2012
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2012
- Størrelse: Nr. 45 av 78 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å utføre reparasjoner av elektrisk utstyr.

## Kunngjøringer

- 02.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000490823&sokeverdi=998490901&spraak=nb)
- 17.11.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000839695&sokeverdi=998490901&spraak=nb)
- 07.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000551592&sokeverdi=998490901&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [K.J. HVITEVARESERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/932362317-k-j-hvitevareservice-as) | Eidsvoll | - | 3,74 mill. kr | +4,0 % |
| [KIM HAGEMASKIN AS](https://www.norscout.com/no/company/922040559-kim-hagemaskin-as) | Eidsvoll | - | 1,61 mill. kr | +19,6 % |
| [UDNES HVITEVARESERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/922131287-udnes-hvitevareservice-as) | Eidsvoll | - | 4,46 mill. kr | −1,0 % |
| [MOTORHANSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/928462560-motorhansen-as) | Eidsvoll | - | 1,96 mill. kr | +2,0 % |
| [EVA'S MUSIKKINSTRUMENT AS](https://www.norscout.com/no/company/914437555-eva-s-musikkinstrument-as) | Eidsvoll | - | 2,1 mill. kr | −22,5 % |
| [COATINGHUSET AS](https://www.norscout.com/no/company/930271624-coatinghuset-as) | Eidsvoll | - | 1,16 mill. kr | - |
| [MR DEKK AS](https://www.norscout.com/no/company/930899607-mr-dekk-as) | Eidsvoll | - | 2,77 mill. kr | - |
| [ANTIRUST ROMERIKE AS](https://www.norscout.com/no/company/934108671-antirust-romerike-as) | Eidsvoll | - | 1,1 mill. kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.07.2026.
