---
title: "TRYGSTAD BAKERI OG KONDITORI AS (998536170): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TRYGSTAD BAKERI OG KONDITORI AS i Røros hadde 21,9 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 35 ansatte. Daglig leder er Anita Trygstad. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/998536170-trygstad-bakeri-og-konditori-as"
---

# TRYGSTAD BAKERI OG KONDITORI AS

Produksjon av brød og ferske konditorvarer · Røros · Etablert 2012

- Org.nr: 998 536 170
- Telefon: 72 41 10 29
- E-post: trygstadbakeri@roros.net
- Nettsted: [trygstadbakeri.no](https://trygstadbakeri.no)
- Daglig leder: Anita Trygstad (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 21,9 mill. kr (+3,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 599 410 kr (Margin 2,7 %)
- Ansatte: 35 (Uendret siden november 2025)

## Ansatte

- september 2025: 32
- oktober 2025: 34
- november 2025: 35
- januar 2026: 33
- mars 2026: 34
- april 2026: 35
- mai 2026: 34
- juli 2026: 38
- august 2026: 40
- september 2026: 35

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 15,6 % (meget god). Opp fra 10,4 % i 2024
- Likviditet: 1,11 (tilfredsstillende). Opp fra 0,91 i 2024
- Soliditet: 12,7 % (tilfredsstillende). Opp fra 2,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −22,4 % | −10,0 % | 10,4 % | 15,6 % |
| Driftsmargin | −2,3 % | −3,3 % | −1,5 % | 1,5 % | 2,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | - | 192,3 % |
| Likviditetsgrad | 0,68 | 0,81 | 0,72 | 0,91 | 1,11 |
| Soliditet | - | - | −12,9 % | 2,0 % | 12,7 % |
| Gjeldsgrad | - | - | - | 48,0 | 6,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 16 479 | 17 107 | 18 582 | 21 167 | 21 891 |
| Driftsresultat | −385 | −572 | −287 | 311 | 599 |
| Årsresultat | −317 | −634 | −310 | 437 | 462 |
| Driftsmargin | −2,3 % | −3,3 % | −1,5 % | 1,5 % | 2,7 % |
| Sum gjeld | 2 253 | 2 625 | 3 140 | 3 746 | 3 725 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 20 856 | 21 292 |
| Finansresultat | - | - | - | −15 | −5 |
| Resultat før skatt | −406 | −634 | −313 | 296 | 595 |
| Anleggsmidler | 1 128 | 929 | 845 | 800 | 571 |
| Omløpsmidler | 1 310 | 1 647 | 1 936 | 3 024 | 3 695 |
| Sum eiendeler | 2 439 | 2 576 | 2 781 | 3 824 | 4 265 |
| Egenkapital | - | - | −359 | 78 | 540 |
| Kortsiktig gjeld | 1 921 | 2 036 | 2 680 | 3 323 | 3 342 |
| Langsiktig gjeld | 332 | 589 | 460 | 423 | - |

## Ledelse og styre

- Anita Trygstad: Daglig leder og styrets leder
- Inge Mortensen: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Kjerkgata 12, 7374 Røros
- Postadresse: 7374 Røros
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 10.710 Produksjon av brød og ferske konditorvarer
- Etablert: 20.06.2012
- Aksjekapital: 500 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2012
- Revisor: [REVISORKONSULT AS](https://www.norscout.com/no/company/928942767-revisorkonsult-as)
- Regnskapsfører: ACCOUNTOR AS
- Størrelse: Nr. 105 av 509 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av bakeri og konditori samt annen type virksomhet som naturlig hører sammen med dette, herunder deltakelse i andre foretak.

## Kunngjøringer

- 16.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000560844&sokeverdi=998536170&spraak=nb)
- 19.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000603227&sokeverdi=998536170&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RØROS MAT OG CATERING AS](https://www.norscout.com/no/company/920223923-roros-mat-og-catering-as) | Røros | 30 | 9,67 mill. kr | +1,5 % |
| [RØROSBAKER'N AS](https://www.norscout.com/no/company/917856443-rorosbaker-n-as) | Røros | 14 | 23,1 mill. kr | +29,1 % |
| [KALSA GÅRDSBAKERI AS](https://www.norscout.com/no/company/821087112-kalsa-gardsbakeri-as) | Røros | 13 | 861 453 kr | - |
| [RB-1 HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/927152355-rb-1-holding-as) | Røros | - | 0 kr | - |
| [RØROSREIN AS](https://www.norscout.com/no/company/995939711-rorosrein-as) | Røros | 47 | 14,2 mill. kr | −14,7 % |
| [RØROS SLAKTERI AS](https://www.norscout.com/no/company/947979248-roros-slakteri-as) | Røros | 34 | 192 mill. kr | +10,8 % |
| [RØROSMEIERIET AS](https://www.norscout.com/no/company/983973736-rorosmeieriet-as) | Røros | 73 | 461 mill. kr | +36,7 % |
| [STENSAAS REINSDYRSLAKTERI AS](https://www.norscout.com/no/company/954463028-stensaas-reinsdyrslakteri-as) | Røros | 98 | 129 mill. kr | +25,2 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.09.2026.
