---
title: "HÅRLOFTET LOM AS (998551552): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HÅRLOFTET LOM AS i Lom hadde 2,55 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Sunniva Bø. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/998551552-harloftet-lom-as"
---

# HÅRLOFTET LOM AS

Frisering og barbering · Lom

- Org.nr: 998 551 552
- Telefon: 61 21 19 50
- Daglig leder: Sunniva Bø (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,55 mill. kr (+12,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 173 631 kr (Margin 6,8 %)
- Etablert: 2012

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 25,8 % (meget god). Opp fra −5,7 % i 2024
- Likviditet: 1,98 (god). Opp fra 1,80 i 2024
- Soliditet: 49,5 % (meget god). Opp fra 28,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −5,7 % | 25,8 % |
| Driftsmargin | 8,4 % | −7,9 % | 6,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −26,0 % | 63,4 % |
| Likviditetsgrad | 2,27 | 1,80 | 1,98 |
| Soliditet | 29,7 % | 28,7 % | 49,5 % |
| Gjeldsgrad | 2,4 | 2,5 | 1,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 2 137 | 2 266 | 2 554 |
| Driftsresultat | 179 | −180 | 174 |
| Årsresultat | 138 | −62 | 191 |
| Driftsmargin | 8,4 % | −7,9 % | 6,8 % |
| Sum gjeld | 633 | 511 | 406 |
| Sum driftskostnader | 1 958 | 2 446 | 2 381 |
| Finansresultat | −23 | 118 | 17 |
| Resultat før skatt | 156 | −62 | 191 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 900 | 717 | 803 |
| Sum eiendeler | 900 | 717 | 803 |
| Egenkapital | 267 | 206 | 397 |
| Kortsiktig gjeld | 396 | 399 | 406 |
| Langsiktig gjeld | 237 | 112 | - |

## Ledelse og styre

- Sunniva Bø: Daglig leder og styremedlem
- Astrid Aaboen: Styrets leder
- Erik Aaboen: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: 2686 Lom
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 11.06.2012
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2012
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET SMN AS](https://www.norscout.com/no/company/936285066-sparebank-1-regnskapshuset-smn-as)
- Størrelse: Nr. 1 019 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Frisering og skjønnhetspleie og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette.

## Kunngjøringer

- 07.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000100752&sokeverdi=998551552&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [TUPPEIN FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/923557555-tuppein-frisor-as) | Lom | 5 | 984 688 kr | −31,3 % |
| [SALONG LUGGEN LOM AS](https://www.norscout.com/no/company/919159421-salong-luggen-lom-as) | Lom | - | 609 707 kr | - |
| [GRAVFERDSHJELPA LOM OG SKJÅK AS](https://www.norscout.com/no/company/930667463-gravferdshjelpa-lom-og-skjak-as) | Lom | 9 | 2,2 mill. kr | −37,9 % |
| [LOM VASKERI AS](https://www.norscout.com/no/company/911686376-lom-vaskeri-as) | Lom | 18 | 11,1 mill. kr | +4,9 % |
| [NOVA FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/980817407-nova-frisor-as) | Steinkjer | - | 2,56 mill. kr | +13,9 % |
| [SAXERIET AS](https://www.norscout.com/no/company/999503799-saxeriet-as) | Porsgrunn | - | 2,55 mill. kr | −1,1 % |
| [STUDIO L AS](https://www.norscout.com/no/company/997310950-studio-l-as) | Vågan | - | 2,56 mill. kr | +24,6 % |
| [ZAKS AS](https://www.norscout.com/no/company/997594614-zaks-as) | Grue | - | 2,55 mill. kr | −16 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
