---
title: "DMSALG AS (998787203): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "DMSALG AS i Lørenskog hadde 1,99 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Knut Erling Andersen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/998787203-dmsalg-as"
---

# DMSALG AS

Trykking ellers · Lørenskog

- Org.nr: 998 787 203
- Telefon: 920 49 700
- E-post: knut@dmsalg.no
- Nettsted: [dmsalg.no](https://www.dmsalg.no)
- Daglig leder: Knut Erling Andersen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,99 mill. kr (−55,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 457 683 kr (Margin 23 %)
- Etablert: 2012

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 25,9 % (meget god). Ned fra 42,1 % i 2024
- Likviditet: 1,72 (god). Opp fra 1,25 i 2024
- Soliditet: 41,8 % (meget god). Opp fra 19,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 42,1 % | 25,9 % |
| Driftsmargin | 15,7 % | 11,0 % | 23,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 266,0 % | 85,1 % |
| Likviditetsgrad | 0,95 | 1,25 | 1,72 |
| Soliditet | −5,0 % | 19,7 % | 41,8 % |
| Gjeldsgrad | - | 4,1 | 1,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 100 | 4 477 | 1 993 |
| Driftsresultat | 16 | 494 | 458 |
| Årsresultat | 16 | 424 | 401 |
| Driftsmargin | 15,7 % | 11 % | 23 % |
| Sum gjeld | 400 | 1 652 | 1 123 |
| Sum driftskostnader | 84 | 3 983 | 1 536 |
| Finansresultat | 1 | 19 | 57 |
| Resultat før skatt | 16 | 513 | 515 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 381 | 2 057 | 1 929 |
| Sum eiendeler | 381 | 2 057 | 1 929 |
| Egenkapital | −19 | 405 | 806 |
| Kortsiktig gjeld | 400 | 1 652 | 1 123 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Knut Erling Andersen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Otto Sverdrups vei 3C, 1463 Fjellhamar
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 18.120 Trykking ellers
- Etablert: 31.08.2012
- Aksjekapital: 50 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2012
- Størrelse: Nr. 200 av 278 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kjøp og salg av trykksaker, bedriftsrådgivning, kursvirksomhet, samt deltagelse i annen virksomhet.

## Kunngjøringer

- 19.02.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000069591&sokeverdi=998787203&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [IT GRAFISK AS](https://www.norscout.com/no/company/983930530-it-grafisk-as) | Lørenskog | 21 | 36,2 mill. kr | −4,1 % |
| [ALLKOPI HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/990919216-allkopi-holding-as) | Lørenskog | - | 0 kr | - |
| [PRINT TEAM AS](https://www.norscout.com/no/company/931572563-print-team-as) | Lørenskog | - | 2,67 mill. kr | +4,2 % |
| [TRYKK 24 AS](https://www.norscout.com/no/company/923101357-trykk-24-as) | Bærum | - | 2,04 mill. kr | −3,5 % |
| [TETO GRAFISKE AS](https://www.norscout.com/no/company/955184572-teto-grafiske-as) | Trondheim | - | 1,98 mill. kr | +1,1 % |
| [PRINTBOX AS](https://www.norscout.com/no/company/995102544-printbox-as) | Bærum | - | 2,06 mill. kr | −46,7 % |
| [ENEBAKKVEIEN 441B AS](https://www.norscout.com/no/company/915451160-enebakkveien-441b-as) | Oslo | - | 1,91 mill. kr | 0,0 % |
| [PIGS IMAGING AS](https://www.norscout.com/no/company/922237026-pigs-imaging-as) | Oslo | - | 2,15 mill. kr | +7,6 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
