---
title: "TH MALERSERVICE AS (998826012): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TH MALERSERVICE AS i Eidsvoll hadde 916 646 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/998826012-th-malerservice-as"
---

# TH MALERSERVICE AS

Maler- og glassarbeid · Eidsvoll

- Org.nr: 998 826 012
- Telefon: 924 88 802
- Styreleder: Tom Haga

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 916 646 kr (−16,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −56 514 kr (Margin −6,2 %)
- Etablert: 2012

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −15,9 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 22,6 % i 2024
- Likviditet: 0,84 (svak). Ned fra 1,35 i 2024
- Soliditet: 30,1 % (god). Ned fra 36,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 22,6 % | −15,9 % |
| Driftsmargin | 7,5 % | 7,6 % | −6,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 73,0 % | −49,9 % |
| Likviditetsgrad | 1,23 | 1,35 | 0,84 |
| Soliditet | 17,4 % | 36,5 % | 30,1 % |
| Gjeldsgrad | 4,8 | 1,7 | 2,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 980 | 1 100 | 917 |
| Driftsresultat | 73 | 83 | −57 |
| Årsresultat | 61 | 73 | −39 |
| Driftsmargin | 7,5 % | 7,6 % | −6,2 % |
| Sum gjeld | 303 | 238 | 228 |
| Sum driftskostnader | 907 | 1 017 | 973 |
| Finansresultat | −12 | −10 | −2 |
| Resultat før skatt | 61 | 73 | −59 |
| Anleggsmidler | 187 | 149 | 133 |
| Omløpsmidler | 181 | 226 | 193 |
| Sum eiendeler | 367 | 375 | 326 |
| Egenkapital | 64 | 137 | 98 |
| Kortsiktig gjeld | 147 | 167 | 229 |
| Langsiktig gjeld | 157 | 71 | −1 |

## Ledelse og styre

- Tom Haga: Styrets leder
- May-Kristin Torhov: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Råholtgutua 17, 2070 Råholt
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.340 Maler- og glassarbeid
- Etablert: 10.09.2012
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2012
- Størrelse: Nr. 1 072 av 1 369 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Malerarbeid og annet håndverkerarbeid.

## Siste endringer

- 17.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 21.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000581927&sokeverdi=998826012&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ENERUD HÅNDVERKSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/992548894-enerud-handverksservice-as) | Eidsvoll | - | 2,7 mill. kr | −31,4 % |
| [GLASS-SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/992411309-glass-service-as) | Eidsvoll | - | 3,29 mill. kr | +1,2 % |
| [KRISTENSEN VINDUSGLASS AS](https://www.norscout.com/no/company/929832477-kristensen-vindusglass-as) | Eidsvoll | 5 | 587 000 kr | - |
| [MALERMESTER YASK AS](https://www.norscout.com/no/company/927609851-malermester-yask-as) | Eidsvoll | 5 | 1,18 mill. kr | - |
| [ECO MALER AS](https://www.norscout.com/no/company/917406103-eco-maler-as) | Eidsvoll | 5 | 2,02 mill. kr | - |
| [SVENDBY AS](https://www.norscout.com/no/company/822719732-svendby-as) | Eidsvoll | - | 1,1 mill. kr | - |
| [GB.RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/998009847-gb-ror-as) | Eidsvoll | - | 887 055 kr | −21,3 % |
| [ARTIFEX BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/922306990-artifex-bygg-as) | Eidsvoll | - | 1,13 mill. kr | −66,7 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 22.07.2026.
