---
title: "SUSHI SØSTRE AS (998845599): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SUSHI SØSTRE AS i Nordre Follo hadde 20,3 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 26 ansatte. Daglig leder er Thanh Hao Thi Nguyen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/998845599-sushi-sostre-as"
---

# SUSHI SØSTRE AS

Drift av restauranter · Nordre Follo · Etablert 2012

- Org.nr: 998 845 599
- Daglig leder: Thanh Hao Thi Nguyen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 20,3 mill. kr (+6,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 5,28 mill. kr (Margin 26 %)
- Ansatte: 26 (Opp fra 22 i oktober 2025)

## Ansatte

- september 2025: 23
- oktober 2025: 22
- desember 2025: 25
- januar 2026: 24
- mars 2026: 23
- april 2026: 24
- juni 2026: 26
- juli 2026: 23
- august 2026: 26

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 45,4 % (meget god). Ned fra 59,4 % i 2024
- Likviditet: 1,46 (tilfredsstillende). Ned fra 1,71 i 2024
- Soliditet: 52,8 % (meget god). Ned fra 67,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 54,6 % | 59,4 % | 45,4 % |
| Driftsmargin | 17,7 % | 12,2 % | 15,2 % | 22,9 % | 26,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 95,5 % | 77,5 % |
| Likviditetsgrad | 2,40 | 1,18 | 1,86 | 1,71 | 1,46 |
| Soliditet | - | - | 53,4 % | 67,2 % | 52,8 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 0,9 | 0,5 | 0,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 13 227 | 13 452 | 15 010 | 19 023 | 20 328 |
| Driftsresultat | 2 335 | 1 636 | 2 282 | 4 356 | 5 282 |
| Årsresultat | 1 817 | 1 270 | 1 769 | 3 395 | 4 105 |
| Driftsmargin | 17,7 % | 12,2 % | 15,2 % | 22,9 % | 26 % |
| Sum gjeld | 2 055 | 1 904 | 2 495 | 3 059 | 6 586 |
| Sum driftskostnader | - | - | 12 728 | 14 668 | 15 046 |
| Finansresultat | - | - | −4 | 0 | −6 |
| Resultat før skatt | 2 336 | 1 635 | 2 278 | 4 356 | 5 276 |
| Anleggsmidler | 950 | 744 | 707 | 4 093 | 4 356 |
| Omløpsmidler | 4 930 | 2 255 | 4 652 | 5 225 | 9 594 |
| Sum eiendeler | 5 880 | 2 999 | 5 359 | 9 318 | 13 950 |
| Egenkapital | - | - | 2 864 | 6 259 | 7 364 |
| Kortsiktig gjeld | 2 055 | 1 904 | 2 495 | 3 059 | 6 586 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Thanh Hao Thi Nguyen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Jernbaneveien 7, 1400 Ski
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.110 Drift av restauranter
- Etablert: 11.09.2012
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2012
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Regnskapsfører: [REGNSKAP 4U AS](https://www.norscout.com/no/company/825704922-regnskap-4u-as)
- Størrelse: Nr. 592 av 6 232 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drifter av spisested. Salg av sunn og godt mat, sushi, juice, baguetter, salat, fruktmiks og annet tilhørerende produkter.

## Siste endringer

- 06.10.2026: Revisor endret
- 02.07.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 19.10.2026: [Fusjonsbeslutning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000807246&sokeverdi=998845599&spraak=nb)
- 06.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000787182&sokeverdi=998845599&spraak=nb)
- 01.07.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000481400&sokeverdi=998845599&spraak=nb)
- 24.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000428344&sokeverdi=998845599&spraak=nb)
- 24.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000428343&sokeverdi=998845599&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BERGMANNS SKI AS](https://www.norscout.com/no/company/924960213-bergmanns-ski-as) | Nordre Follo | 27 | 19,8 mill. kr | −2,9 % |
| [KRUNSJ AS](https://www.norscout.com/no/company/932035774-krunsj-as) | Nordre Follo | 26 | 4,44 mill. kr | +44,2 % |
| [KULLEBUNDEN SPISERI AS](https://www.norscout.com/no/company/912753867-kullebunden-spiseri-as) | Nordre Follo | 28 | 9,68 mill. kr | +25,2 % |
| [SABRURA SKI AS](https://www.norscout.com/no/company/928775135-sabrura-ski-as) | Nordre Follo | 21 | 11,5 mill. kr | +20,8 % |
| [JODAM AS](https://www.norscout.com/no/company/936281265-jodam-as) | Nordre Follo | 31 | 14,4 mill. kr | - |
| [HELT PÅ KANTEN AS](https://www.norscout.com/no/company/915370780-helt-pa-kanten-as) | Nordre Follo | 21 | 6,3 mill. kr | −1,1 % |
| [GARCHA AS](https://www.norscout.com/no/company/915376630-garcha-as) | Nordre Follo | 34 | 19 mill. kr | +7,8 % |
| [BALKAN PIZZA & KEBABHOUSE AS](https://www.norscout.com/no/company/883604172-balkan-pizza-kebabhouse-as) | Nordre Follo | 20 | 27,5 mill. kr | −15,7 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.08.2026.
