---
title: "CEMA INVEST AS (998878403): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CEMA INVEST AS i Nordre Follo hadde 37 477 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/998878403-cema-invest-as"
---

# CEMA INVEST AS

Dataprogrammeringstjenester · Nordre Follo

- Org.nr: 998 878 403
- E-post: marius@twinsofnorway.com
- Styreleder: Marius Mæle

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 37 477 kr (+24,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −44 348 kr (Margin −118,3 %)
- Etablert: 2012

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 7,2 % (tilfredsstillende). Ned fra 92,3 % i 2024
- Likviditet: 1 031,88 (meget god). Opp fra 308,56 i 2024
- Soliditet: 99,9 % (meget god). Opp fra 99,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 92,3 % | 7,2 % |
| Driftsmargin | −11,3 % | −37,2 % | −118,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 92,6 % | 7,2 % |
| Likviditetsgrad | 219,37 | 308,56 | 1 031,88 |
| Soliditet | 99,8 % | 99,8 % | 99,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 30 | 30 | 37 |
| Driftsresultat | −3 | −11 | −44 |
| Årsresultat | 5 474 | 53 414 | 6 057 |
| Driftsmargin | −11,3 % | −37,2 % | −118,3 % |
| Sum gjeld | 66 | 200 | 63 |
| Sum driftskostnader | 34 | 41 | 82 |
| Finansresultat | 5 544 | 53 626 | 6 164 |
| Resultat før skatt | 5 540 | 53 614 | 6 119 |
| Anleggsmidler | 17 839 | 22 034 | 22 034 |
| Omløpsmidler | 14 448 | 61 802 | 64 721 |
| Sum eiendeler | 32 288 | 83 836 | 86 755 |
| Egenkapital | 32 222 | 83 636 | 86 692 |
| Kortsiktig gjeld | 66 | 200 | 63 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Marius Mæle: Styrets leder
- Cecilie Mæle: Styremedlem
- Didrik Lund: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: Kapellsanderveien 24, 1400 Ski
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 62.100 Dataprogrammeringstjenester
- Etablert: 01.09.2012
- Aksjekapital: 110 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [FORVIS MAZARS AS](https://www.norscout.com/no/company/979605994-forvis-mazars-as)
- Størrelse: Nr. 4 336 av 4 916 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Være et privat investeringsselskap/holdingsselskap og andre aktiviteter som naturlig faller sammen med dette, herunder å eie aksjer i andre selskaper, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender.

## Siste endringer

- 17.02.2026: Kontaktperson endret
- 06.09.2025: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 14.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000550007&sokeverdi=998878403&spraak=nb)
- 06.09.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000730200&sokeverdi=998878403&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LGP AS](https://www.norscout.com/no/company/916708459-lgp-as) | Nordre Follo | - | 46 479 kr | −98,6 % |
| [PRISMETA AS](https://www.norscout.com/no/company/925687480-prismeta-as) | Nordre Follo | - | 35 881 kr | −98,7 % |
| [ACTAS AS](https://www.norscout.com/no/company/927488884-actas-as) | Nordre Follo | - | 49 966 kr | - |
| [FACTORIAL AS](https://www.norscout.com/no/company/933250946-factorial-as) | Nordre Follo | - | 20 016 kr | - |
| [ORIENTED AS](https://www.norscout.com/no/company/931250973-oriented-as) | Nordre Follo | - | 50 000 kr | - |
| [ELD UTVIKLING AS](https://www.norscout.com/no/company/931014587-eld-utvikling-as) | Nordre Follo | - | 11 975 kr | - |
| [HAVO INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/926139304-havo-invest-as) | Nordre Follo | - | 50 750 kr | - |
| [MANDARIN AS](https://www.norscout.com/no/company/931591320-mandarin-as) | Nordre Follo | - | 9 125 kr | - |

## Bedriftslister

- [IT-selskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/oslo)
- [IT-selskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/bergen)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [IT-selskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/baerum)
- [IT-selskaper i Asker](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/asker)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.09.2026.
