---
title: "FLOW HOLDING AS (999304370): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FLOW HOLDING AS i Lørenskog hadde 282 002 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Wenche Hagalia. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/999304370-flow-holding-as"
---

# FLOW HOLDING AS

Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · Lørenskog · Etablert 2012

- Org.nr: 999 304 370
- Telefon: 483 28 432
- Daglig leder: Wenche Hagalia (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 282 002 kr (−1,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −350 193 kr (Margin −124,2 %)
- Konsernets driftsinntekter 2025: 421 mill. kr (+94,8 % fra 2024)

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −3,0 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −0,9 % i 2024
- Likviditet: 0,49 (ikke tilfredsstillende). Ned fra 12,35 i 2024
- Soliditet: 41,1 % (meget god). Ned fra 44,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −0,9 % | −3,0 % |
| Driftsmargin | −38,4 % | −43,9 % | −124,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −9,4 % | −15,9 % |
| Likviditetsgrad | 1,66 | 12,35 | 0,49 |
| Soliditet | 45,6 % | 44,9 % | 41,1 % |
| Gjeldsgrad | 1,2 | 1,2 | 1,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 249 | 286 | 282 |
| Driftsresultat | −96 | −126 | −350 |
| Årsresultat | 7 184 | −300 | −377 |
| Driftsmargin | −38,4 % | −43,9 % | −124,2 % |
| Sum gjeld | 4 594 | 3 138 | 3 122 |
| Sum driftskostnader | 345 | 412 | 632 |
| Finansresultat | 7 280 | −175 | −27 |
| Resultat før skatt | 7 184 | −300 | −377 |
| Anleggsmidler | 5 374 | 5 251 | 5 213 |
| Omløpsmidler | 3 077 | 443 | 89 |
| Sum eiendeler | 8 452 | 5 695 | 5 302 |
| Egenkapital | 3 857 | 2 557 | 2 180 |
| Kortsiktig gjeld | 1 859 | 36 | 181 |
| Langsiktig gjeld | 2 735 | 3 102 | 2 941 |

## Konsernregnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 250 874 | 216 253 | 421 328 |
| Driftsresultat | 1 467 | 4 242 | 20 167 |
| Årsresultat | 662 | 2 788 | 14 962 |
| Driftsmargin | 0,6 % | 2,0 % | 4,8 % |
| Sum gjeld | 48 216 | 52 723 | 100 396 |
| Sum driftskostnader | 249 407 | 212 011 | 401 160 |
| Finansresultat | −398 | −543 | −683 |
| Resultat før skatt | 1 069 | 3 699 | 19 485 |
| Anleggsmidler | 10 591 | 9 141 | 11 865 |
| Omløpsmidler | 56 139 | 63 884 | 123 995 |
| Sum eiendeler | 66 730 | 73 025 | 135 860 |
| Egenkapital | 18 514 | 20 302 | 35 464 |
| Kortsiktig gjeld | 45 481 | 49 622 | 97 455 |
| Langsiktig gjeld | 2 735 | 3 102 | 2 941 |

## Ledelse og styre

- Wenche Hagalia: Daglig leder og styrets leder
- Ole Kåre Hagalia: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Wenche Hagalia, Lysåsbakken 38, 1461 Lørenskog
- Postadresse: Lysåsbakken 38, 1461 Lørenskog
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 70.200 Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
- Etablert: 18.09.2012
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 05.02.2026
- Revisor: [BLOM & FOSSAN AS](https://www.norscout.com/no/company/936072550-blom-fossan-as)
- Størrelse: Nr. 6 280 av 9 890 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investeringer i andre aksjeselskap, konsulentvirksomhet innen rekruttering og bemanning og alt som står i forbindelse med dette.

## Kunngjøringer

- 13.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000543111&sokeverdi=999304370&spraak=nb)
- 13.11.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000835222&sokeverdi=999304370&spraak=nb)
- 11.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000689056&sokeverdi=999304370&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NOR FUSION AS](https://www.norscout.com/no/company/929171950-nor-fusion-as) | Lørenskog | - | 326 384 kr | - |
| [MM EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/996480445-mm-eiendom-as) | Lørenskog | - | 269 000 kr | - |
| [BJORINVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/917646236-bjorinvest-as) | Lørenskog | - | 453 940 kr | - |
| [JOTOCO AS](https://www.norscout.com/no/company/991681663-jotoco-as) | Lørenskog | - | 242 879 kr | −86,3 % |
| [MAGIC AS](https://www.norscout.com/no/company/933667324-magic-as) | Lørenskog | - | 465 413 kr | - |
| [BACKBONE CONSULTING AS](https://www.norscout.com/no/company/918887245-backbone-consulting-as) | Lørenskog | - | 206 005 kr | - |
| [MARTINSEN COMMUNICATION & MARKETING AS](https://www.norscout.com/no/company/964802513-martinsen-communication-marketing-as) | Lørenskog | - | 507 000 kr | - |
| [TRYGG KONSULENT AS](https://www.norscout.com/no/company/932422808-trygg-konsulent-as) | Lørenskog | - | 164 980 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.07.2026.
