---
title: "RUST INVEST AS (999522726): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "RUST INVEST AS i Lørenskog hadde 110 000 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Rune Steffens. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/999522726-rust-invest-as"
---

# RUST INVEST AS

Andre egeninvesteringsselskaper · Lørenskog

- Org.nr: 999 522 726
- E-post: rune@okbingo.no
- Daglig leder: Rune Steffens (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 110 000 kr
- Driftsresultat 2025: 49 039 kr (Margin 44,6 %)
- Etablert: 2012

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 24,2 % (meget god). Opp fra 16,0 % i 2024
- Likviditet: 106,48 (meget god). Ned fra 150,07 i 2024
- Soliditet: 99,3 % (meget god). Ned fra 99,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 16,0 % | 24,2 % |
| Driftsmargin | - | - | 44,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 16,0 % | 24,3 % |
| Likviditetsgrad | 503,42 | 150,07 | 106,48 |
| Soliditet | 99,8 % | 99,9 % | 99,3 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | 110 |
| Driftsresultat | −35 | −61 | 49 |
| Årsresultat | 802 | 725 | 1 315 |
| Driftsmargin | - | - | 44,6 % |
| Sum gjeld | 8 | 6 | 44 |
| Sum driftskostnader | 35 | 61 | 61 |
| Finansresultat | 835 | 780 | 1 294 |
| Resultat før skatt | 800 | 719 | 1 343 |
| Anleggsmidler | 2 850 | 3 950 | 2 245 |
| Omløpsmidler | 1 294 | 917 | 3 975 |
| Sum eiendeler | 4 144 | 4 867 | 6 220 |
| Egenkapital | 4 136 | 4 860 | 6 176 |
| Kortsiktig gjeld | 3 | 6 | 37 |
| Langsiktig gjeld | 6 | 0 | 7 |

## Ledelse og styre

- Rune Steffens: Daglig leder og styrets leder
- Dag Arne Berge: Varamedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Rune Steffens, Falkeveien 12D, 1476 Rasta
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 64.323 Andre egeninvesteringsselskaper
- Etablert: 25.11.2012
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [OSLO ACCOUNTING AS](https://www.norscout.com/no/company/924194251-oslo-accounting-as)
- Størrelse: Nr. 1 421 av 2 237 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i andre selskaper mv., samt hva hermed naturlig hører under.

## Kunngjøringer

- 14.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000550042&sokeverdi=999522726&spraak=nb)
- 31.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000657811&sokeverdi=999522726&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [POLYVEK AS](https://www.norscout.com/no/company/933746240-polyvek-as) | Lørenskog | - | 226 092 kr | - |
| [KJØS HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/814265412-kjos-holding-as) | Lørenskog | - | 0 kr | - |
| [TA KNAUSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/987825596-ta-knausen-as) | Lørenskog | - | 369 000 kr | - |
| [OKH HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/815151232-okh-holding-as) | Lørenskog | - | 0 kr | - |
| [NOAN AS](https://www.norscout.com/no/company/921787561-noan-as) | Lørenskog | - | 505 225 kr | - |
| [AANDALEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/816793602-aandalen-holding-as) | Lørenskog | - | 0 kr | - |
| [MYSU AS](https://www.norscout.com/no/company/915495931-mysu-as) | Lørenskog | - | 583 060 kr | - |
| [BAKKEN-NILSEN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/816937922-bakken-nilsen-invest-as) | Lørenskog | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.09.2026.
